Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

Daniel

#90
Koga bre ja da reklamiram? One sto mi nisu navoskirali auto, maznuli zastitne lajsne i pri svemu tome kad su provaljeni pravili se ludim!?
Neko im je osmislio marketinsku kampanju, koja ukljucuje zasnivanje foruma + nekakvo idi mi begaj obaranje rekorda i sve to AD HOC!

E moji RNS ljubci, pa ne radi se to tako.

6 godina skoro postoji ovaj forum, i 6 godina ovde prenosimo sve stresove sa redovnih, vanrednih i ostalih servisa/intervencija.
I odjednom nekome se plati da se osmisli reklamna kanmpanja, preko noci se oformi forum RNS pametnjakovica, i sve u roku od mesec-dva dana se ocekuje motivisanje neke gomile ljudi koji ce spaliti litre goriva po ceni od 136RSD da dodju da "Dacia brend" u Srbiji obori neki rekord eto tako preko noci.
Sve je to jedna velika farsa i ne kapiram vas koji se iscudjujete da je malo interesovanje.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

david

Slazem se, da je dalje od mene pitanje je da li bih dosao a na druzenje potegao bih dalje zbog nas samih sa foruma

Damir Oravec

Citat: ppejic poslato 14.05.2011. - 23:43
...ali razmisljam doci 29.05. na druzenje na Dunavu...
O tome pricham. Ekipa :)

Daniele, kao shto je tim admina godinama radio na ovom forumu, da bi bio ono shto jeste, setili se i oni. Ono shto pokushavam da kazem..ti vozish Daciju. Za voskiranje i lajsne te je za*ebao servis. Napishesh to ovde i da vidim da li ce neko ikada posetiti taj servis od nas. Chini mi se da mozemo sa nashim resursima i znanjem da iskristalishemo situciju, napravimo Black list servisa u Srbiji i prezentujemo. Teranje maka na konac, nikome ne pomaze. Kako moze razlika u dva ovlashcena servisa za isti auto, isto godishte i kubikaza, za veliki servis biti 30000din?? To bi trebao biti jedan od nashih prioriteta...a da bi bilo shta dobili, ne mozemo samo pisati ovde i zaliti se..ja tebi ..ti meni. Komunikacija i saradnja. I sad ja mogu ponovo da postavim, kao i ti kontra pitanje: " ne razumem vas koji kukate na RNS, kada za 7 godina od kad odrzavam auto u njihovom servisu, nisam imao ni jednu zamerku samo rechi hvale? "  I tako mozemo u nedogled..shto i nije pametno :)

staracstol

Ja oću da vidim taj Alvirovićev kosmodrom i da se tamo provozam. Mislim da neće biti puno ljudi al će kolega Mladen biti tamo a ako me neko slučajno priupita za mišljenje, pa, neće im se svideti. Kontam da će tamo biti puno novinara pa će se svaka pljuvka dalje čuti. Da ode nas 30 - 50 tamo, parkiramo se u ćošku i odbijemo da uđemo u povorku jer smatramo da kao mušterije nismo ispoštovani, eee, to će biti pravo mesto za izražavanje negodovanja a prisustvo novinara garantuje da će negde to ipak odjeknuti, ovako nam samo ostaje da pišemo po forumu kako su nas majstori izradili. Da im rekord pod nosom zamiriše al kad oni tamo, ono međutim.

ppejic

Kojih novinara?

90% tekstova u SAT-u i Vrleim gumama su naruceni (placeni ) od auto kuca. Toliko i o novinarstvu.

Boka

Evo sad sam gledao na RTS-u u jutarnjem programu  reportazu okupljanja automobila marke Alfa Romeo na poligonu Navak u BG i po recima voditelja oboren je rekord za tu marku auta. Okupljanje je bilo pretpostavljam 14.05.2011 posto nisam bas video reportazu od pocetka.

Zoran

Ppejić  :to:, lijepo upakovan marketing.
Sam svoj gazda - vazda.

staracstol

Sve jedno idem da vidim Cape Alvirovich i Kolegu Mladena pa kud puklo. Kazem, opet, nedo bog da se povede priča o održavanju jer ne da umem da pljujem i saranjujem već mauzoleje dižem. Ako vidim da je cela stvar sprdnja, okrećem volan i pravac negde na kobaje i špricer, ipak je to Srem  :respect:.

Veterinar

Citat: doravec poslato 14.05.2011. - 23:03
Izbor servisa je na kraju stvar lichnog izbora i uskustva drugih. Zashto svi nisu identichni po pitanju cene i usluge je definitvno problem RNS. Medjutim..ja zelim da Dacia postavi taj rekord, i voleo bi ako je moguce, da izbacite iz glave RNS i promovishemo nash brand.

:to: Apsolutno se slazem sa tom konstatacijom. Ovde su vlasnici i ljubitelji automobila marke Dacia.

DrJekyll

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ziki_the

Dolazim na obaranje rekorda. Jel neko od kolega sa foruma sto dolaze ima nalepnicu viska da ponese da ne budem tamo bas go  :whistling: :whistling: :lau:

DrJekyll

#101
Ja imao dve...u medjuvremenu izgubim obe i ne mogu da ih nadjem pa sada nemam ni ja  :bonk:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Veterinar

Nalepnice su kod mene. Ko bude isao iz Beograda ponece kolegama, dogovoricemo se.

david

Ja mogu da cekam odredjenu grupu iz pravca Beograda koji idu AP i Koji ce da izadju na NR u Pecincima na izlazu iz sela prema Subotistu ili na ulazu u Simanovcima pa da zajedno dodjemu na poligon..

Damir Oravec