Koji radio/mp3

prethodna tema - sledeća tema

kiconix


astmario

Cek, odkug mesta za toliko sokocalo u Sandero 1? Menjas originalnu prednju masku? Sta se iza skida/sece, cini mi se da nema bas toliko mesta od sajli prekidaca, kablova osvetljnja i ostalog? Baci koju fotku kada budes montirao.

shole


kiconix


Lazar@

Citat: astmario poslato 24.03.2021. - 21:21
Cek, odkug mesta za toliko sokocalo u Sandero 1? Menjas originalnu prednju masku? Sta se iza skida/sece, cini mi se da nema bas toliko mesta od sajli prekidaca, kablova osvetljnja i ostalog? Baci koju fotku kada budes montirao.
Mijenja se fabricka maska.
Na 2din masku prekidaci i klima budu spusteniji otprilike pola cm.

Kida se plasticna "precka" koja drzi 1 din radio.( Taman sam kupio Dremel, i jos ga nisam isprobao)
Umjesto nje dodje metalni kavez sa "usima" koji se sarafi na plastiku sa strane.


astmario

Vidjao sam maske na Aliexpresu:
https://www.aliexpress.com/item/32964559060.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5c655ad1bpoCO1&algo_pvid=ca4c53a5-447a-4825-9e16-263f89f37e05&algo_expid=ca4c53a5-447a-4825-9e16-263f89f37e05-1&btsid=0bb0622a16166500918094295e4b51&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
Nego vidim da su dostupne u 3 dimenzije, to se odnosi na dimenziju otvora zapravo? Mada mene vise brinu komentari, vidim da se na mnogim takvim maksama ljudi zale da se ne gadjaju zabice i otvori, da su morali dosta da buse i prekrajaju.

Lazar@

Ugradjena.
Bilo je mnogo prepravki, ali je cucnula skroz ok :dobro:
Dremelom sam brusio instrument tablu.I belndu sam morao da prepravljam i farbam, jer sam narucio pogresnu dimenziju :lau: (imace pasuje sve ful kao OEM ali sam morao da sirim otvor sa 178x100 na 180x102)
Otvor za 2 din konstrukciju-kavez

Farbanje blende glossy farbom za branike koja se ne grebe.








miki-bgd

Lepo ovo izgleda  :aplause:


PS. Jel moze jedna slika da se uhvati ceo prednji deo (cela tabla), po danu? Da vidim kako se uklapa u ambijent...

brankovs

Alal vera majstore  :too:

Lazar@

Citat: miki-bgd poslato 06.04.2021. - 18:18
Lepo ovo izgleda  :aplause:


PS. Jel moze jedna slika da se uhvati ceo prednji deo (cela tabla), po danu? Da vidim kako se uklapa u ambijent...
okej je  :dobro:
(zanemari gadnu privremenu presvlaku volana, cekam red u tapeteriju)

Vladan P

Zajedno smo skupa !

miki-bgd

@Lazar
Super je cucnulo :dobro:

Lazar@


dekiv68

Odlično izgleda multimedija.
Kolko je jako pojačalo?

Lazar@

Oldskul s pocetka devedesetih,  40w rms po kanalu.
Uzeo sam ga da gura zvucnike u vrata.

Imam trenutno jedno, mnogo jace 95w po kanalu ali ima visok noise floor, tj na "leru" kad nema muzike ili kad je tiha se cuje zujanje.
Ne bi bio problem da gura woofer, ali posto gura visoke i srednje definitivno smeta