Koji radio/mp3

prethodna tema - sledeća tema

miki-bgd

Obavezno prijavi

ivan-bgd

Juče se ponovih i nisam se pokajao LG LCF820BO.Super radio za 18990.Bluetooth,SD kartica,Usb,Ipod priključak. 6 boja displej,zvuk 3D,daljinski...sve u svemu zadovoljan i topla preporuka. :too: :lux:

Ljota

Moćna mašina!  :aplause:

kiconix

Bilo povećanje cena na taxiju.
Čudi me da nisi uzeo neki dvd.

ivan-bgd

Razmišljao sam i u tom  pravcu,međutim taj dvd koji sam hteo nema bluetooth a inače sma hteo da kupim hands free,tako da sam ubio dve muve odjednom.Iskreno nije mi se davalo baš 50-ak somića za onaj sa sopstevnim displejom.A i koj' će mi.Kad da ga gledam.Kad idemo na duži put tu je lap top i auto punjač pa nek klinci uživaju za svoj groš. :too:

Aleks

Lep "na oko"!  :too: Bas me zanima kako se cuje.

ivan-bgd

HMMM čuje se odlično! :zloca:Sad tek magnat dolazi do izražaja a i  originalni ,koje sam montirao na zadnja vrata se čuju super. :too:.Odlična muzika za solidne pare, a plus i bluetooth handsfree.

Aleks

Najbitnije je da si ti zadovoljan.

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

ivan-bgd

Veoma zadovoljan :D

nik

Našao sam na e-Bay-u ovo i pao na pozadinu:
http://www.ebay.com/itm/XTRONS-D714G-WinCE-ARM-HD-DIGITAL-1-DIN-DVD-PLAYER-GPS-IPOD-Touch-Screen-SD-USB-/271122597725
Ima sve što zamišljam da treba da ima HU.

Nažalost još nema video ili drugih prezentacija uredjaja na netu, a zvanični sajt mi iz nepoznatih razloga blokira, ali ono što je dato u opisu na e-Bay-u mi se čini krajnje korektnim za te pare, posebno imajući u vidu prikazane karakteristike i iskustva sa starijim modelima istog proizvođača (za koje sam pogledao video i druge prezentacije).
Još samo da se jave kupci sa e-Bay-a sa vrednovanjem proizvoda i usluge (za sada jedno jedino i to negativno  :cekicem: , radi se o tome da u paketu nije isporučena kutija za skidajuću masku uređaja, ako sam dobro razumeo).

Na kraju jedno pitanje za stručnjake, pošto me do sada stvarno nisu interesovale navigacije, koje/čije mape Srbije/JI Evrope bi bile kompatibilne sa OS (WinCE)?

Ako i mape koje kod nas mogu da se nađu pasuju  :woo-hoo:, da polako skupljam novce.  :bonk:  :ljut:

Keka

#236
Mapa nema veze sa OS (WinCE) nego sa softverom navigacije.

Na WinCE mozes da stavis bilo koju navigaciju, znaci i bilo koju mapu.

iGo8 se pokazao narocito dobar.

A vidi ovo, free shipping:
http://www.ebay.com/itm/XTRONS-D714G-1DIN-Car-GPS-DVD-Player-Stylish-Humanity-UI-7-Touch-Screen-w-Map-/290829975007?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_GPS&hash=item43b6d13ddf

Interesantno je da je na sajtu proizvodjaca cena mnoooogo veca: http://www.xtrons.com/Search_List.asp?q=d714g
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


nik

Citat: Keka poslato 28.01.2013. - 22:33
Na WinCE mozes da stavis bilo koju navigaciju, znaci i bilo koju mapu.
iGo8 se pokazao narocito dobar.

znači
Citat: nik poslato 28.01.2013. - 22:29
:woo-hoo:, da polako skupljam novce.

Hvala Keko na brzom odgovoru, meni zvanični sajt još uvek blokira , ali pretpostavljam o čemu se radi, a mislim da znam i odgovor - Made in PRC i jedno i drugo samo što jedno ide zvanično, a drugo ne ili poluzvanično.
Inače na nemačkom e-Bay-u se pored Hong Konga, koji je najjeftiniji, pojavljuju i ponuđači iz Australije i Španije po veoma sličnim, samo malo višim cenama tako da pretpostavljam da je OK, mada Australija je daleko, Španija u krizi ...  :ces:

Keka

Samo proveri koliko RAM ima masina pre nabavke  :nami:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Lazar@

#239
Ispao mi je povoljno jedan Sony CDX S2250...Ne znam dal da uzimam jbm li ga   :-)1 
26 Watts @4ohm x 4
Pise da ima kontrolu subwoofera,mogucnost da zadnji zvucnici rade kao wooferi,rca izlaze za pojacalo/woofer...
E sad mene zanima da li je moguce da bridzujem radio?
Imam zvucnike samo u prednjim vratima,a  izlaze za zadnja dva da nekako spojim i da imam jedan izlaz za sub od 52w...A sub je inace 8ohm pa bi mi to doslo da imam 26w,tacno koliko i u prednjim vratima...ako je ovo uopste moguce
Ili opste da od izlaza za zadnje zvucnike napravim mono signal...jer woofer nazalost nema dual voice coil...A woofer nije neke velike snage tako da ne bih ubacao posebno pojacalo zbog njega