Servis u Braće Jerković

prethodna tema - sledeća tema

gari1809

E ovako da li neko zna da preporuči majstora u naselju Braće Jerković koji radi radi Dačije konkretno za Logana 1,4 mpi?

dekiv68

#1
Da li u obzir dolaze Zvezdara i Mirjevo ili isključivo samo braća Jerković :wave:
Koji lokal patriotizam  :wink:
...a možda auto mora da se šlepa pa je bitna udaljenost.

gari1809

Ma nemora samo BJ može i negde drugo ali ako ima u  lokalu netreba ići dalje. Može i Zvezdara, Rakovica a može i Ripanj.

Raja

Pazi ovako gari1809, kreneš preko Trošarine, Banjice, Kanarinca i Miljakovca na Vidikovac i kada stigneš na raskrsnicu kod Mekdonaldsa ideš desno jedno 500metara i naletiš na servis Neša. (To je tačno preko sedam mora i sedam gora....) Tu tražiš majstor Rastka, čovek nema pojma  :Smiley: ali svima nama održava aute i svi mi zadovoljni. A možeš i da mu se javiš na PP, (šifrovano ime mu je Hobbista), pa da se dogovorite za termin.

gari1809


Highlander

Samo bih dodao da ima i nas koji smo zaista "preko sedam mora i sedam gora", pa nas je, u ključnom momentu, majstor-Hobbista - spašavao !
"Lokal" je relativan pojam, za "miran san" meni bi bilo OK da pređem i stotinjak kilometara. I svima vama iz Beograda i okoline zavidim na Rastku - Hobbisti.
Btw, čovjeka nikada nisam sreo, ali i to će se promijeniti, ako-Bog-da ...
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

hobbista

Probaćemo onu Njegušku kad - tad  :ziveli:
Do sada sam se predstavljao kao šegrt, a od skoro sam - pekar.
I, man'te se hvaljenja. Ima i dobrih servisa i dobrih majstora svuda. Na žalost, na Jerkoviću ne znam nikoga koga bih preporučio  :ne:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

bugi

#7
Imas servis preko puta okretnice 26-ice, sa donje strane je ulaz, iz pravca zgrada, meni deluju kao korektan servis
http://www.atrasuo.rs/kontakt.html
Blizi tesko da ces naci😂

gari1809

Vozio sam senika kod njih, moje iskustvo je da ih treba zaobići.

bugi

Ja sam sitne neke stvari samo radio kod njih, pa su mi ok delovali, al nemam nekih vecih iskustava.

szs

Komšija, ja sam na Konjarniku i da ima neko valjan u našoj blizini verovatno bih znao  :ne:
Moja preporuka:
U garantnom roku, Reno Sava
Van garantnog: kolega hobbista
@hobbista
Ne hvalim nego govorim istinu. Ćuti i trpi  :Smiley:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Raja

To mu i ja kažem. Buregdžija je najbolji, mada nema pojma.  :Smiley:

hobbista

Citat: bugi poslato 27.03.2018. - 22:49
Imas servis preko puta okretnice 26-ice, sa donje strane je ulaz, iz pravca zgrada
Tu je nekada davno držao servis, ako se ne varam, Nenad - momak koji je radio kod Đelmaša dok je radio Peugeot pa se osamostalio. Koliko znam on je davno otišao odatle. Inače, odličan majstor.

Citat: szs poslato 28.03.2018. - 10:17
Komšija, ja sam na Konjarniku i da ima neko valjan u našoj blizini verovatno bih znao  :ne:
Kakav danak neiskustvu. Odradim ja što-šta na Konjarniku. Da budem precizniji, u Učiteljcu  :crazy:
Imam i gore na Bulevaru jednu dobru garažicu sa stubnom dizalicom koja traži malo sređivanja, ali mi je problem vreme. Ako prelomim da ovde radim 4 dana nedeljno onda bi imalo smisla da i to gore aktiviram. Ako...
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Ayrton

Držim palčeve za to "ako"!
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

szs

Eh hobbi pa ti onda samo od forumaša 24/7 ima da radiš Dačije
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella