Tempomat

prethodna tema - sledeća tema

bugi

P dobro to cu svakako pogledati, do sad sam ugradio na par auta, pa mi nije nepoznato... Svako sam mislio volan da skinem da vidim da li ima instalacije. Ovo je ambiance paket opreme, e sad ne secam se da li je u tom oaketu mogao da se doplati tempomat....

szs

Na www.dacianer.de ima komplet uputstvo
Hardver i softver radovi sa dosta objašnjenja i slika
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Andrix

Poznajem ljude koji su u svoja kola - ne Dacia - naknadno ugradjivali tempomat, ALI samo ako je negde u nekoj opremi to i predvidjeno za taj auto, odnosno da je bilo dzeka na compu, i install je vrlo laka...Ali kod nas, da li ima Dacia sa tim fabricki ????
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

ivan-bgd

Imaju novije.

Andrix

Onda najbolje da se prvo vidi nacin kacrnja za comp, pa treba naci na otpadu neku koja ima i skinuti, sto mislim da je kod nas nemoguce, ili mozda kupiti novu
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

bugi

Malo sam analizirao i poskidao pola auta... Uglavnom previse stvari fali u ambiance paketu, tako da se citava operacija ne isplati. Zvao sam par otpada, i tesko je stvarno kod nas naci sve potrebno. Tako da za sada odustajem od ove operacije...

Bata83

Ja na pezou imam svu mogucu instalaciju samo ubacio rucicu tempomata i sve  ECU konta ,vidi podesavanje zadate brzine ali nece da odrzava brzinu

bugi

Morala bi komplet instalacija da se provuce.