Prekidac podizaca stakla

prethodna tema - sledeća tema

bsamadzija

Pozdrav,

poblentavio mi podizac stakla, onaj u vozacevim vratima, dupli. Ako stisnes prema dole, staklo ide dole. Ako stisnes prema gore, staklo opet ide dole  :Smiley:
Resim da ga zamenim i pozovem par prodavnica, nemaju. Nazovem AK Sekulic, imaju, 8.000rsd  :ha: pa jel moguce  :(

LeNgenda

#1
Idi u Auto Extra web shop ili zovi telefonom.

Imaju ovo.

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

MitarMrgulic

Mislim da se može jefitinije naći na otpadima, a opet i dosta ljudi koji rade auto-elektriku, imaju neke svoje elemente, prekidače i sitne dijelove, tako da mislim da ti to mogu i jeftinije riješiti...

Sjetim se kad mi je počela "propadati" pločica na ključu, na kojoj se otključava vozilo, tako da se ne može pritisnuti niti otključati auto...u ovlaštenom mi odmahujući glavom rekli kako mogu samo naručiti novi ključ, koji je negdje 150-200 eura, a dali mi broj majstora, koji se specijalizovao za riješavanje baš tih problema, za nekih 5-10 eura.

Na kraju, nisam ni njemu otišao, već sam otvorio ključ, stavilo malo presovanog papira unutra, da ubijem "luft" i dan-danas radi...

Za neke stvari, improvizacija je i tata i mama :)

maestral5747

bit će dobro ako je do prekidača problem

dzule

Moj brat rešio problem kod klia 3 kod auto električara, dve crvene...
Ako smem da ostavim ime servisa da ne bude reklamiranje, neka kažu moderatori, ili ostavi telefon da ti pustim broj....
Servis je u n.sadu...

saša61beograd

Citat: maestral5747 poslato 10.10.2022. - 17:04
bit će dobro ako je do prekidača problem
Neka proba prekidač drugih vrata,pa će biti jasno šta je.

Raja

Dzule, objavi slobodnoi telefon ili adresu majstora.Nije to reklama, to je pomoć prijatelja.

dzule

Tot Tibor, servis rainbow, Laze nančića 42
0216361718

Loganovac

Pretpostavljam u Novemu Sadu...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bsamadzija

Nasao sam prekidac 1.900rsd, danas idem po njega i javljam dal je to resilo stvar.
Mislim da ce resiti, suvozacev prozor radi normalno sa ovim postojecim prekidacem.

bsamadzija

Citat: maestral5747 poslato 10.10.2022. - 17:04
bit će dobro ako je do prekidača problem

Do prekidaca je  :cool: licno zamenjen, placen 1.300rsd  :lazy:

maestral5747


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.