2021 Dacia Logan 1.0 Tce ECO-G Comfort

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Ima.
Uvek.
Al onda ispadnem gestapo.
A kad lepo zamolim, ne jebe niko.
I tako.

Ljuba_Zemun


slavko_bgd

Za 2021 Dacia Logan 1.0 Tce ECO-G Comfort ja bih kupio roletne za sva stakla iza B-stuba, kao što sam imao na Alfi i kao što imam na Zvečki.
Kad sija Sunce, kad vozim po danu i kad parkiram leti na otvorenom roletne su dignute. Kad mi ne trebaju ili smetaju su ili spuštene ili su u garaži.
Nema problema sa vidljivošću, nema atesta, košta smešno a radi odličan posao.

Inače, 2021 Dacia Logan 1.0 Tce ECO-G Comfort odličan auto.  :to:

maestral5747

Taj atest je porez na budale, da budem prost. Kako onda voze auti tipa Dacia Dokker gdje se ništa ne vidi iza B stupa? Ili kombi vozila, kamioni? Samo deranje raje na najjače

Mare


maestral5747

ma gledaj, ima i kod nas glupih zakona, niko nije pošteđen birokracije ovako ili onako. Ljudi koji moraju plaćati su najmanje krivi

Mare


kiconix


Mare

102 ks na slici - Dačija, Wilma i ja. :)

Capriolo


Mare

Odrađen danas prvi servis, na 28200km. Prijavljen je "metalni zvuk" iz motornog prostora. A taj metalni zvuk dolazi od električnog aktuatora turbine. Nisam optimističan da će reklamacija biti kako treba. Za sada, jedini nedostatak. Sve ostalo je ok.





Krle87

Kako prvi servis na 30000? Ja ubeđen da su meni rekli na 20000km da su servisi. I to baš kod Vukovića.

Mare

Fabrika propisala servise na 30k km.
Mada ja bih to skratio na 15k km.

Keka

30.000 km ili godinu dana, sta pre nastupi.

A cene kao u Porscheu, ako ne i vece.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Krle87

#104
OK, hvala na odgovoru, moram proveriti. Za neke druge marke su kod nas skratili to pa sam pomislio i da je ovde taj slučaj. Mada ne verujem ni da ću doći do te kilometraže u vremenskom intervalu.

Vidim sada i Kekin odgovor. Izgleda skupo. Dosta skuplje nego za škodu. Mada su menjane svećice, sa tim je slična cena, ali na škodi se menja na 60000km, ne znam da li je ovde tako zbog gasa ili se menja svakako. Na 1.4mpi sa gasom su mi menjali na 40000km.