Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

Sir Oliver

@Loganovac
Na to sam i mislio... Propašće guma, a i dalje će imati šaru.
Kad ode kaučuk i otvrdne, džaba šara, kad će da kliza i na najmanju vlažnost puta.
I drink to make other people more interesting.

Aleksabgd

Sava s3 +  treća sezona, subjektivni utisak nije baš sjajan. Imam utisak u vožnji da auto šeta  tj da ne drži putanju.Vožene samo od novembra do marta. Šara je 6mm

Aleks

Vintera odrađuje poso za sve pare! Gledam fensi automobile sa skupljim gumama kako ne mogu da krenu na par centimetara snega što je verovatno dokaz da nije sve u gumama. Ni u autu verovatno... A nije ni sneg svuda isti...

Zoran

Najviše je do vozača.
"U ruke Mandušića Vuka , bit će svaka puška ubojita..."
Sam svoj gazda - vazda.

Lazar@

evo od juce,1180m nadmorske visine i uzasne uzbrdice i nizbrdice  :dance:
postavicu bolji klip kad budem imao vremena jer je ovo vracanje kuci...penjanje kroz mecavu,prvi sam prolazio kroz znijeg  :D sreca pa je bio onaj suvi kao puder  :hihi1:
btw 07:10,pametno je vazda imati sajlu i neku lopaticu za snijeg za ne daj boze  :cekicem:

Zoran

Lazar@, dobro ti ovo goniš... :driver:
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

Danas smo gurali jednog pezoa sa Winterama, nije mogao da se pomeri na ravnom, parkiranje u sneg gde sam ja prosao bez problema je naucna fantastika. I nije do vozaca, cak sam i ja seo umesto gospodje.  :Smiley:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Lazar@

Citat: Keka poslato 05.01.2016. - 15:12
Danas smo gurali jednog pezoa sa Winterama, nije mogao da se pomeri na ravnom, parkiranje u sneg gde sam ja prosao bez problema je naucna fantastika. I nije do vozaca, cak sam i ja seo umesto gospodje.  :Smiley:
moje iskustvo sa winterom je da je dobra samo prve godine  :c1:

a i ti keka poredis babe i zabe  :lau:   ug9 je skoro na samom vrhu dok je wintera na dnu ljestvice  :ne:

Andrix

Jedan + za winteru, teram vec trecu godinu i ide. Brez problema se vozikao u nedelju po brdu, Banovom. Rekao bih da jeste najvise do vozaca, prosle god. terao auto po snegu uz Kneza Viseslava od Pozeske i zaobilazio i neke dzipcice....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

miki-bgd

Meni je 4-ta godina sa winterom. Napred ima jos nekih 5mm sare, pozadi malo vise.

zac

Dve Wintere stare 4, a dve 3 godine...kopaju po snegu kao prvog dana....fenomenalna guma.  :dobro:

Loganovac

I nikad bolju svet nije video.



Niti će videti!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks

Za te pare - nece, kao ni Savu Eskimo. Mada je Sava dosta odskocila sa cenom u odnosu na Tigar.

Loganovac

To možda važi za one koji nisu imali sreće da kupe Fuldu KM3 svega 500 dinara po komadu skuplje od Wintere, a taman po ceni ili malo jeftinije od Eskima.  :kava:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

zac

Citat: Loganovac poslato 05.01.2016. - 21:56
I nikad bolju svet nije video.



Niti će videti!

Ne, ja to nisam rekao...  :conf:  a ako bas hoces da znas najbolja je Mishelin Pilot Winter.... ne znam da li se jos proizvodi pod tim nazivom, e to je guma..ali jedna kosta 100 e.