1. servis - Gde, Šta, Kada...

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Motor 1.2 je maximalno izbjegavan. Smatralo se da je preforsiran za tu karoseriju. Dodatno je i fabrika potkrijepila sumlje jer su savjetovali da se plin ne ugrađuje u taj motor.
Sam svoj gazda - vazda.

kiconix

1.2 je odlican motor. Ima i Dacie sa fabrickim plinom.
Razlog je slabija prodaja u tom periodu.

Zoran

Jeste odlican motor. Razlog slabije prodaje jesu sumlje u trajnost
Sam svoj gazda - vazda.

kiconix

Odosmo debelo u off.
Samo cu da kazem da se ne slazem sa tom konstatacijom.

Goran25

Hit Auto Vidikovac, uradjen prvi servis na 10.000km:

Ayrton

Litar ulja skoro 1000 dinara. "Mnogo je kume!"
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Zoran

Vala su i spori. 102 minuta, što je sporo sporo je.
1993. Godine u Zagrebu ovlašteni Reno servis mi je za 20 minuta zamijenio ležajeve na oba prednja točka Renoa 4 GTL. Moram priznati da je bilo pred kraj radnog vremena i da su oba majstora bili dobro pripiti.
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

@Ayrton to je bez PDV  :Smiley:

Za 1200 din ako nisu sipali Castrol, je cista pljacka.

U Profacu je ulje za naftaricu 800 din, znaci ugradjuju se 50+%

Da se hitno vrati ono vreme kad je zakonom bio ogranicen broj posrednika i marza!!!
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Ljuba_Zemun

Dok je moj Sandero bio u garanciji na "malim" servisima sam radio samo zamenu ulja i filtera ulja a filtere klime i vazduha sam kupovao i menjao u sopstvenoj reziji.Po tim pitanjima nisam imao problema sa ovlascenim servisima u kojima sam radio male servise.Koliko se secam u "Hit Autu" sam iskoristio 1 akciju vezanu za "mali" servis.

Goran25

Za sledeći servis je predložena zamena filtera goriva, dodatnih cca 5.000 dinara.

vladimiris

15.000 RSD jos bez filtera goriva koji kosta dodatnih 5.000 din. A i spori su  :palica: , slazem se...

baki09

Nakon kontaktiranja ovlašćenih servisera, urađen prvi servis i registracija u ''Hit autu''.
Dobio sam jednu ponudu pute e-pošte a drugu na licu mesta. Cene su korigovane.
Razlika je bila oko 3 hiljade. Sve deluje vrlo profesionalno, mada na momente nisam imao takav utisak.
Vidi se da se trude. Dobio sam isti auto kakvim sam ga i ostavio. Auto ''prede'', koliko to može jedan trocilindraš.
Zadovoljan sam i ići ću ponovo.

Zoran

Koji je to motor? 5 l ulja...
Sam svoj gazda - vazda.

Boban

nije 5l već 4l...4x767+PDV 15%

baki09