Koje gume koristite na Loganu

prethodna tema - sledeća tema

Andrix

@dejanz. Bio bih zahvalan na nekom kasnijem komentaru o iskustvu sa novim gumama, kako se bar leti pokazuju, jos se lomim koje da stavim. Opcija mi je Sava Adapto, posto ne prelazim mnogo godisnje, a cena je priblizna.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

dejanz

Ni ja ne prelazim puno zato sam i stavio all season gume pozadi, napred za sad imam letnje jos cu videti za zimu da li cu i napred univerzalne ili zimske. Ne verujem da ces pogresiti i sa Sava Adapto HP gumom.

Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

bane

Još uvek originalne montana leti, wintera zimi

ppejic

Ja razmisljam da od ove zime pozadi ostavim Winter1. Napred i dalje fabricke Barum 165/80/14

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ppejic

Leti da teram zimske pozadi, a napred letnje, a zimi sve 4 zimske :)
Imam ukupno 6 felni.

Deda

Citat: ppejic poslato 14.09.2011. - 10:24
Leti da teram zimske pozadi, a napred letnje, a zimi sve 4 zimske :)
Imam ukupno 6 felni.
i ja isto ko Peja

malopre sam stavio zimske losije nazad a nove zimske napred jer me cek veca kilometraza od subote, a lose mi one ostale
jes rano za zimske ali kad nemam druge dobre ko one sto su, bolje i one nego stare...
Wintera i napred i pozadi sada...

Drajver

Ja prevozih leto na dva x tigar sigura i 2 x sava vintera i zadovoljan :) Nite je sigura propala a bogme ni vintera...valjda mu se to uklapa u pređašnju priču o benzinu - kako voziš i koliki ti je džep! ( i da me ne sadžagaju - znam da je bolje leti letnje - zimi zimske samo ima jedan problem...Srbija je ovo sa sve svim njenim manama i vrlinama od standarda pa nadalje ).

Zapanjih se pričom o taxisti koji vazda vozi zimsku gumu ( ima logike, nigde ne žuri i ne "vinta" ) upozno ga lično, kao i kolegi sa posla koji kupi proklete "protektovane ( protektirane ) zimske" i pređe leto sa sve Grčkom a da se nisu ni odmastile ( gledah svojim očima i zablenuh ) i sada pojma nemam šta da radim? Džep plitak, prohteva puno...

LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Drajver

Ima neka stara a baš "sava" m+s i polućelava i kod mene na kolima na obe zadnje gume - valjda...

Loganovac

Teško da se zove "vintera" ako je Sava, to je LeNgenda pitao.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Drajver

Ko dođe na okupljanje nek je nosi samo da adekvatnu zamenu da - pristajem! Ima ljudi koji su perfekcionisti, ima ljudi koji su delimični perfekti a ima i nas običnih gedža koji blejimo u šaru i odokativnom metodom merimo ima li 4mm - e tu sam ja, vidim gumu na busu i ima zazor moja je baš ta i ima zazor...  A dal' da više na forum primite one "sasvim obične ljude" kojima se savršeno j.... koje gume imaju ili pojma nemaju koje su? One ljudre koji su kupili auto a pojma nemaju gde je čep za zamenu ulja ili dolivanje, one sasvim obične koje je karburator odavno pregazio...

Loganovac

Koji je motiv tih potpuno nezainteresovanih ljudi da postuju u temi "Koje gume koristite na Loganu"?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

hobbista

@ Drajver:

Zameraš na preciznom izražavanju, ili... ?  Ne zovu se sve zimske (M+S) gume Wintera, baš kao što se ne zove svako vozilo sa 4 točka Fića ( ili Mercedes )  :ne:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D