Koje gume koristite na Loganu

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Za 7500 imas Miselinke, razmisi i o njima.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dejandelic

ja sam uz daciu dobio Barumove M+S koje sam vozio i leti i zimi i sa njima sam presao oko 60.000km i bio sam zadovoljan prosle zime uzmem Savu M+S koja se brzo potrosila 30.000 km za godinuipodana i pre neki dan ponovo uzmem Barum x 4.letnje...komad 5.000 dinara sa balansiranjem i azotom i imam samo reci hvale...testirao sam je i po kisi tj.voda je lezala po putu i odlicno se pokazala

Mandrak

Slažem se s Kekom. Dodaš još 2 hiljade i miran si.

plavusica

ja još vozim montana fabričke ali samo na zadnjim točkovima , auto je iz 2005. , prešao sam 105k

Keka

I ja vozim fabricku Montanu, ali u prtljazniku.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Citat: Keka poslato 31.05.2011. - 18:24
Za 7500 imas Miselinke, razmisi i o njima.

Najozbiljnije, jel misliš da su bolje od tih tvojih Fuldi, ja se ubih tražeći Ecocontrol!
Posle iskustva sa zimskom Fuldom KM3 otkačio sam opciju Michelin.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Sir Oliver

A šta misliš o Savi INTENSA HP, 6950 i besplatna montaža i balansiranje?
I drink to make other people more interesting.

staracstol

Mišelin energy X letnje i Kleber Krisalp 2 zimske. Dobre i jedne i druge. Na zimskim prošao par puta preko Fruške kroz neugažen sneg a letnje trpe peglanje kroz krivinu ko da su u njoj rođene. Na ovo obaranje rekorda smo peglali brankovs i ja i primetio sam da njegove Tigar Hitris jako dobro drže, čak sam jednom prokliznuo a on osto ko na šinama.

Keka

Citat: Loganovac poslato 02.06.2011. - 06:29
Najozbiljnije, jel misliš da su bolje od tih tvojih Fuldi, ja se ubih tražeći Ecocontrol!
Posle iskustva sa zimskom Fuldom KM3 otkačio sam opciju Michelin.

Po testovima su tu negde, ali je Fulda bila dosta jeftinija.

U medjuvremenu Miselin je pojeftinio, a Fulde nema nigde ni za lek.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


alexv011

Do sada sam imao prilike da vozim na sl. pneumaticima: Tigar, Dunlop, Continental, Matador, Sava (efekta+), Kleber i Michelin.

Michelin su po meni ubedljivo najbolje.
Najgore Matador i Sava. Sava nije ni S od onoga sto je nekad bio...

Prosle godine sam menjao letnje gume i mrzelo me da cekam Miselinke pa sam stavio Kleber.

Nisu lose. Na mokrom koce kao Miselinke ali nemogu brzo da se voze kao Miselinke, posebno ne po kisi. Znatno slabije odvode vodu.

Ja sam za Miselineke, uvek. Tih par hiljada din. razlike u ceni nista ne znace u odnosu na vreme koje cete se druziti sa njima.

Imao sam "zadovoljstvo " da sletim u kanal jer sam vozio napred dve nove Tigrove gume a nazad Matador koje su presle vise od 60.000.
Tada sam rekao : ici cu bos ali cu da vozim najbolje gume koje mogu da priustim.

Zoran

Ako se vozi brzo po kiši bolje bi bilo malo uža guma i malo osjećaja za kontakt sa podlogom jer je kasno kada bude sve gotovo.
Sam svoj gazda - vazda.

Raja

Citat: alexv011 poslato 03.06.2011. - 21:23


Imao sam "zadovoljstvo " da sletim u kanal jer sam vozio napred dve nove Tigrove gume a nazad Matador koje su presle vise od 60.000.
Tada sam rekao : ici cu bos ali cu da vozim najbolje gume koje mogu da priustim.


Navešću Paju Komnenovića: "Dobra guma treba jedanput ili dvaput godišnje i tada treba da odradi posao."

saša61beograd

Posetio juče vulkanizera,ukrali mi rezervni točak.Inače vozim all season Sava adapto gume.Za divno čudo,bez problema,na prvi telefon, nađem gumu.Zvao sam "Vulko" koji ima nekoliko radnji u Bg.Imaju dosta ovih guma na lageru,ali su cene više nego jesenas.
Ko mora da kupi 8 guma ove godine,evo mu prilike da prođe sa 4!
Cena za 185/70 14 je 6800.Dot je 4710,prihvatljivo.

zac

Trebalo bi da kupim ovih dana dve zimske winterine gume 185/70R14 , lakse za budzet nego 4 pred zimu. Dali neko zna gde mogu da nadjem ove gume na rate (cekove) ?    :help:

Aleks

Citat: zac poslato 04.06.2011. - 20:20
Trebalo bi da kupim ovih dana dve zimske winterine gume 185/70R14 , lakse za budzet nego 4 pred zimu. Dali neko zna gde mogu da nadjem ove gume na rate (cekove) ?    :help:
Probaj u Dunav centru. U mom mestu daju na 3 rate. Das 1000-2000 din odmah, a ostatak podelis na 2 ceka.