Nova Dacia Duster II

prethodna tema - sledeća tema

Goran25

Jedinu informaciju koju sam dobio od svog prodavca prilikom testiranja Dustera je da se ne kvari kao i da ću biti zadovoljan potrošnjom ukoliko se opredelim za dizel varijantu, valjda čovek voli suštinu bez mnogo detaljisanja :) zato sam pre kupovine napravio listu pitanja a odgovore sam pronalazio na netu po raznim forumima...

MitarMrgulic

A da ne spominjem napirlitane žalfije, što ne znaju razliku između diesela i benzinca.

Smatram da bi u ovim salonima, kao prodavci trebali raditi ljudi, koji znaju o Daciji, barem koliko prosječan forumaš ovdje :)

Inače, kako se bavim i muzikom, mogu reći da je u music shopovima gdje se prodaju instrumenti, uglavnom prodavačko osoblje iz muzičke branše, čak i dosta dobri muzičari i instrumentalisti, tako da se mogu dobiti potpune, korisne i kvalitetne informacije...

No, da se vratimo na temu, pratim ovih dana kod koncesionara u BiH, da li će biti nekih sniženja, jer ide kraj godine i modelska 2019. će za 30-ak dana, već biti prošlogodišnja... Ima nekih popusta, uglavnom za Sandero i Sandero Stepway, ali Dusteri baš drže cijenu :)

Goky

Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

glavonja3


vladimiris

Mislim da je dizajn zadnjih štopaljki definitivno iznuđen. To mi je najjači utisak u vezi redizajna. Dosadašnji izgled je bio upečatljiv, mada bi moglo da se kaže kako nije originalan al ajd sad... Jedina prava izmena je nova multimedija. Pominje se i automatski menjač, a benzinci neće imati verziju 4 x 4 ako sam dobro razumeo...Tu je i nova boja Atacama orange...ili kako već...

Zoran

Cijenu treba smanjiti za 1/3
Sam svoj gazda - vazda.

Raja

Zoki, da se ti i ja pitamo malo bi bilo i 50% sniženje. Ali ne pita nas niko.

kiconix

Da se ja pitam, davali bi ih dzabe na pumpama ko kupi vise od 20 litara goriva.

saša61beograd

#278
Citat: Raja poslato 23.06.2021. - 14:10
Zoki, da se ti i ja pitamo malo bi bilo i 50% sniženje. Ali ne pita nas niko.
Itekako ima da nas pitaju.Ti,Zoki i ja smo ciljna grupa kupaca za Dačiju (ovakvi kao mi su razlog postojanja brenda).I još nekoliko miliona sličnih širom sveta.Ove sadašnje cene su zbog poskupljenja sirovina (trenutnog ?),nedostatka čipova i ostalih brojnih poremećaja u zadnje dve godine.Ako se neke stvari vrate u normalu,imamo šansu da se ponovimo sa novim mašinama za manje od 10.000.A ako se stvari ne poprave,ono što sledi više će boleti Reno i Dačiju nego nas.
I da ne bude potpuni off:ako je ovo sve,nisu morali da se trude.Promena zadnjeg svetla i naslona za glavu?Staro i novo,restilizovano?Budalaština,tek da se nešto objavi i digne prašina.I da se nađe opravdanje za eventualno dizanje cene.

kiconix

Cek bre, pa ti rece da nisi kupac novog automobila.


glavonja3

Bio bi da je cena niza.

kiconix

Ne mogu da pohvatam, jeste pa nije ,pa nije pa jeste.

saša61beograd

Logan ili Sandero,TCe,sa klimom za ispod 10.000.Kad to bude,onda sam kupac.Može i Sandero SCe sa klimom za ispod 9.000.Ili bez klime za 8.500.To su moji uslovi,na Reno-u da se potrudi jer "mušterija je uvek u pravu".

kiconix

Upravo rade na tome.  :to:

Vladan P

Zajedno smo skupa !