Jeftino, ali funkcioniše

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Ne znam zaista gde bih prilozio nesto poput ovoga sto zelim ovde. Ja nisam za neke velike poduhvate, sve popravljam kartonom, selotejpom i makazicama. Neko je pisao kako mu je problem ocistiti prljavstinu koja se nagomila pored plasticnog dela izmedju prednjih sedista. Ja sam u tu svrhu iskrojio trake od gumiranog tepisona i njih izvadim, isprasim i vratim. Ne gledajte mrvice po autu, sredjivanje mu sleduje.

dejanz

Genijalna ideja , uvek su me te mrvice nervirale

kovdejan

Ja tu gurnem onaj špicasti nastavak od usisivača u mrvice nestanu u deliću sekunde :o)

Veterinar

#3
Nemam tako uzak nastavak.

Znam da ce ovo delovati smesno, ali odgovara naslovu... U loganu ne postoji posteno mesto da se drzi flasica. Ako uspem da stavim flasicu odgovarajucih dimenzija u zadnje mesto za pepeljaru, svejedno suvozac drzi flasicu pod nogama ili u krilu, posto pretinci u vratima primaju samo manje flasice. Od kartona se moze napraviti isecak i umetnuti u otvor za ventilaciju ispod vetrobranskog stakla. Na fotografiji su dva isecka, koje mogu razdvojiti i smestiti dve flasice. Prosle zime sam to nazvao grejacima za flase, posto zimi nije lako piti sok koji je prenocio u autu. Zato se na ovom mestu isti moze ugrejati. Ja sam svoje iseckao od nekog budjavog kartona, tako da to ne mora da izgleda lose. Kakve sam srece, i to bi mi ukrali...

Necu da crvenim, zato sto me sluzi patent. 

O.K., moram malo...  :c:

maestral5747

Dobro ako ne voziš slalom ;)
Loše ako se počne šajba magliti

mladja73

Veterinar=Proka pronalazac  :aplause: :aplause:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Veterinar

Radi i u slalomu, a sajba se ne magli.

ppejic

... aleti dobijas toplu vodu za tusiranje

Veterinar


srbenda

leti kad ukljucis klimu mozes i da ladis!

Zoran

#10
 Veterinar, baš si maštovit.
Sam svoj gazda - vazda.

maestral5747

Stisni ga malo u krivini pa ćeš vidit kako leti flaša ;)

Veterinar

Ne mogu da odolim, a da ne napisem ovo... Ne znam da li je neko video kod nas limenku Rauch soka od grozdja. Sa takvom sam vozio od Vukovara do Beograda, stojala je na otvorima za ventilaciju, ali - bez ikakvih drzaca. Naravno da bi pala da sam malo divljao ili naglo kocio, ali bio sam iznenadjen. Zapravo, stavio sam sok da se zagreje, posto je prenocio u autu, a za desetak kilometara sam odlucio da vidim koliko ce tu da stoji. Dan kasnije isekao sam kartoncice. Izletela je do sada flasa samo jednom, pri nekom "testu severnog praseta", ali tada je (verovali ili ne) flasica iz jednog uletela u drugi "drzac".  :fiju:

maestral5747

Ja nemam klimu pa bi mi se vjerojatno maglila šajba na toj strani. Imaju nekakvi držači limenki što se stave u otvore za ventilaciju. Valja li to šta?
http://www.alibaba.com/product-gs/271909180/Auto_Car_Drink_Bottle_Cup_Can.html

Raja

Viđao sam držače čaša ili limenki, koji se kače na vrata u otvor od prednjih  stakala. Ali to mi nešto nije za temu: jeftino, ali funkcioniše (uz pomoć štapa i kanapa).