Punokrvni Sandero clan - Konacno!

prethodna tema - sledeća tema

VeDuS

Nisam bas nesto bio aktivan poslednjih meseci (opravdano) ali sad konacno da i meni svane.
Danas mi je stigao konacno dugo zeljeni sandero :woo-hoo:.
Do sada sam bio punopravni clan foruma ali sad sam,bre i PUNOKRVNI :wink: clan.
Sanderica je stigla za 8 dana iako mi je diler rekao 10-15  :dobro: i tako me prijatno iznenadio.
Sve pohvale za MASTER iz Novog Sada i Sinisu .Odradio ga je carski :to:.
Sandero ambiance i paket+(klima,elektro paket,metalik farbica...) 8300 evrovica.
Pomogli jer su "nasli" tipa koji mi dade kurs kakav niko u gradu nije a o bankama da i ne pricam.I jos mie uputili u ProKredit banku gde bez provizije platih sav taj show.
Tako da nisam puno izgubio na kursnoj razlici kao neki.Knkretno prodah 8350 evra i to je to,50 evra vise od cene koju su mi racunali po srednjem kursu.
Ne znam kakvi su na servisima ali ovo odradise bogovski :respect:
Ako ovo nije za ovu oblast neka molder prebaci gde treba a moze i da ostane pa da se kace na ovu temu novi punokrvni clanovi i ... naravno dozvoljeno je prvo ushiceno kur*enje posle kupovine novog kara.
Pozdrav ! :wave:

zlatko23

Svaka cast! Da te u zdravlju sluzi!  :ziveli:

Nadam se da cu i ja na jesen moci da napisem nesto ovako.

Inace, samo jedno pitanje: zasto si se opredelio bas za taj paket? U cemu se on razlikuje od full paketa (laureat+laureat plus paket)?

kiconix

Cestitam na kupovini, u zdravlju da se vozas. Posto si punokrvni clan, vreme je i da se druzis sa nama.

VeDuS

Pa.... pare su u pitanju zlatko23! Smatrao sam da je sledeci paket skuplji a ne pruza bog zna sta sto doprinosi voznji osim sminke i tako to.
Ne kazem da je to lose,ali... srecan sam i sa ovim paketom jer sam dugo bio na osnovnom modelu ali kako napravise akciju sa paketom plus ja se odlucih i ne pokajah se za sada.

Hvala kiconix ali ima jedan "problemcic"  :ranting: U SUP-u u mestu u kom zivim nema tablica  :fiju:
Iako sam platio sve dazbine,poreze,takse,osiguranje i tu jgfbenhghu tablicu - nema.Bice od nedelje ,tako kazu :ljut:
Prosle godine mi je drugar cekao 32 dana iako je sve bilo placeno.To je brate samo za :gun:
Zato se sad samo kurcim po lokalu :dance: a za dalje vozim yugica (kojeg sam vec izbrisao iz profila ali je jos tu :zloca:).
Nadam se da ce tih druzenja biti pa kad sredim "plehove" i sebe.... :ziveli: :ziveli: :ziveli:
Pozzz!

brankovs


krle

 :doh: A ja tek sada shvatio da se VeDuS ponovio.  Bio sam odsutan desetak dana, a i on je toliko bio aktivan na starom i novom forumu pa je izgledalo kao da već ima Daciu. 


Čestitam kupovinu Sandera sa željom da se u zdravlju i sreći voziš  :ziveli:



Dragan.vi

Cestitam ti na novom autu i da te lepo sluzi.Inace, posto i ja cesto idem u Zabalj (bar jednom mesecno) mozda se nekad i sretnemo tamo. Ja vozim crvenog sandera, a koje boje je tvoj?

VeDuS

Na suncu crvena metalik (vatreno crvena) a u hladu bordo  :wink:
Hvala na lepim zeljama.
Krle nije valjda da sam tako "ozbiljno" delovao da si se presao :wink:
ad malo da se kurchim po selu pa da idem na ugradnju gasa,a i svoja opazanja cu da stavim samo da se bre malo vozam :woo-hoo: pa da vidim sta mi se stvarno svidja a sta cu da zakeram.
Sad stvarno jos nisam objektivan kao i (verujem) svi koji sednu u novi auto.
Dragane, pa ako cesto ides a ti se javi ... ima ovde gde da se na miru ispricamo i popijemo pivce :ziveli: i osnujemo lokalnu celiju DACIA kluba :zloca:

krle

Mogu reći da si bio uporan  , zbog toga sve čestitke.  :to:

sandero1.4mpi