Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

jasho


drzarkod

 :dance: Nemoj tako mozda su podigli kvalitet....za 30 posto.... :palica:

seitech

Strasno, u Kg-u NIS od jutros 84.9. Skoro pa kao u januaru. Ako ovako nastavi, zimus ce nagurati 100.  :banghead:

kiconix


Loganovac

Ako stvarno i mi plinaši ne uspemo da organizujemo jedan jači bojkot, mamicu im lopovsku!  :agr:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

slavko_bgd

Huh, teško da ćemo moći nešto da uradimo. Prvo su nam trošak atestiranja podigli za skoro 4000 + tehnički + zamena saobraćajne a sada nas deru sa akcizama. Neki matematičar je dobio podatak da je prošle godine u Srbiji prodato oko 210.000 tona TNG-a, pa ko veli, daj da ih oderemo. Il' će da plate akcizu kroz tng, il' će da voze na benzin i opet da plate akcizu. Kako god okrenemo, gaće su nam skinute. Wellcome to Serbia  :badmood: :agr: :gun:

Keka

Sipao na Rimski oil po 76,00.  Poskupelo i kod njih  :badmood:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

#652
Jutros NIS Mladenovac 88.90 din  :badmood: nisam sipao iz principa! Gile gas Vlasko polje imao cisternu na punjenju, cena 82.90 din/l, ako sutra budem isao za NS, sipacu na OMV, imam jos trecinu rezervoara od prosle nedelje!

Raja

Najnoviji izveštaj sa Zrenjaninca, TNG 85,90. Hvata se zalet za zimsku cenu od preko 100 kintavosa iliti evritj po litru.

hobbista

Damas:

OMV Ibarska - 84,90
AVIA AP Konjarnik - 86,90
Daki petrol NBG Gazela - 88,90
Knez petrol - Visnjicka (bivsi MBG) - 85,90
MBG Radnicka - 82,90

:agr:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

kiconix

Nis autoput kod naplatne rampe za Mladenovac 95.9.

Branislav-NIŠ

Danas u Knjazevcu NIS i MOL 89.40    :banghead:

Raja

Zrenjaninac, Sponit 86,90 MBG 82,90 vikend cena i Knez 82,90 vikend cena, što znači od ponedeljka 86,90. Šta se dešava? Da li je ovo zagrejavnje za zimske
cene ili hvatanje kursa dinara koji lagano ali sigurno tone?

Boka

Vlasotince  89,60 NIS Petrol

vladimiris

Nis kod Zmaja, jutros vidim da je preko 90 din. mislim da je 90,90...šta reći!