Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

drzarkod

Sledece sipanje idem na Rimski.....tnx... :too:
I brat mi vozi bivseg Logana tamo na sipanje i zadovoljan je....

boxit

Danas na pumpi AVIA na Konjarniku-BGD 85,90.

Aleksabgd

Knez petrol danas 80.90 na Zrenjaninskom putu, mbg pumpa 84.90

astmario

OMV Jurija Gagarina, pretpostavljam ta vikend akcija, 82,40din, za potrosnju cemo videti, sa Cryo GAS-a je potrosnja bila 8,5L pretezno gradske voznje ali sam i nastelovao ventile sad pre tocenja nove ture plina.

samsung

Danas Knez petrol Batajnica cena tng-a 79,90 din.
pozdrav iz St.Pazove

Veterinar

Na Zrenjaninskom Knez petrol sada 83,9.

Loganovac

Džaba sve to, džaba ovolika kišurina, NIS u centru Požarevca i dalje 86.90!  :badmood:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

seitech

U Kragujevcu od jutros na NIS-u, a pretpostavljam i na svim ostalim pumpama (jer se svi prema njima upravljaju) tng po ceni 81.90. Do juce je svuda bilo 86.90.

hobbista

Danas sam video da je na MBG pumpi na Vozdovcu cena 85,90. Smeo bih da se zakunem da sam juce video cenu na MBG - Visnjicka cenu 79,90  :ces:
MOL - Juzni Bulevar i dalje 86,90

Kartel drzi cenu u Bgd-u  :gun:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

kiconix


nik

Citat: hobbista poslato 20.05.2014. - 18:25
Smeo bih da se zakunem da sam juce video cenu na MBG - Visnjicka cenu 79,90  :ces:

Jutros je i dalje bilo 79,90, možda su promenili u toku dana.
Pogledaću sutra ujutru pa javljam.

hobbista

 :doh: Ista firma, isti grad, razlicite cene  :hammer:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Raja

Knez petrol u nedelju 18.05. cena je bili 79,90 i baš sam bio lepo iznenađen da bi u ponedeljak osvanulo 83,90 kad sam se našao i uvredjen.
Pumpa se nalazi na "Zrenjanincu".

Stvarno, kako je moguće da u okviru jednog prodajnog lanca budu "dvojne" cene za istu robu? Kao i da cena, u toku mesec dana, više puta oscilira kao
da smo na berzi. Ako neko zna, molio bih da me prosvetli.  :bonk:

Loganovac

Mnoge pumpe imaju "vikend cene".

BTW, NIS u Požarevcu 86,40  :agr:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Raja

Ne, nisam mislio na "vikend cene", prodajne akcije iz razloga njima znanih, happy hour prodaja i ostalih budalaština koje dobro dođu potrošaču.
Mislio sam na različite cene jedne iste robe u okviru lanca prodajnih objekata neke trgovačke firme. U ovom slučaju BS Knez petrol.  Isto sam primetio
i kod drugih, NIS, Gasprom.... Ranije to nije bilo, za TNG je bila ista cena na svim pumpama jednog lanca benzinskih stanica. A danas, na tri pumpe "četri cene".