Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

Sir Oliver

Pa mi i ugradismo gas da ne bi vadili dupe iz sedišta... Da nam auto ne treba, ne bismo ga ni ugrađivali, vozili bi na benzin.
U pravu si za bojkot, ali to je neizvodljivo. Možemo samo da budemo nemi posmatrači.
I drink to make other people more interesting.

jovan

NIS, Beograd-Zvezdara 68,40 din.

jasho

#1007
Juče u Banja Luci Petrol pumpa 0,55 km (: sa 1.96 km) 0,28 ec tj. 34 din!!! :banghead: :cekicem:

Ja sipao na drugoj pumpi po 0,59km, ali bilo je pumpi NIS konkretno i po 0,71 km, e to se zove konkurencija, bez kartela! :badmood:

Branislav-NIŠ

U Nišu već dva meseca svi drže cenu 66,90 i ni banku manje.

Keka

Tigar NS, malopre sipao, 54,90.

Kvalitet uobicajen, prosecna potrosnja u mesovitom rezimu 8,1.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dekiv68

Novo otvorena, rebrendirana Knez Petrol pumpa na pančevačkom putu, ka mostu, 63,9 din. Jedina normalnija cena na teritoriji Bgd. Nije loš ni novi Petrol na obrenovačkom putu kod Ade Ciganlije (mislim da je vikendom 65.90 din).

samsung

Eko Sr.Karlovci 56.90din.
pozdrav iz St.Pazove

dekiv68

Blago vama na severu  :ha:. U Bgd je katastrofa  :banghead:. Sutra idem do Priboja pa javljam kako je južnije

seitech

U KG do juce 53.9 na NIS-u. Od jutros NIS 60.9! Verujem da ostale gradske pumpadzije drze prikljucak! :ne:

Keka

Dabome, nafta je od pocetka februatra poskupela citavih 5 dolara za barel, pa je i gorivo moralo odmah da poskupi, u proporcionalno, kao sto je i pojeftinilo.

Gamad.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


petar313

Euro Petrol na Vilinim vodama 64,9. Uz karticu je popust 4 din. po litru.

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk


Keka

Tigar Petrol NS podigao cenu na 56,90  :badmood:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Raja

Knez petrol u Zemunu pre Pupinovog mosta 65,90. "Samo" 9 din skuplje. Zrenjaninac 67,90.

gio

Mol na autoputu. Posle naplatne rampe bubanj potok, u pravcu ka Nišu. To je nekad ranije bila elp pumpa pa valjda daki petrol ili tako nekako.
Cena: 72,80 (ovo iza zareza nisam siguran 100%).
Ne, nisam sipao. Samo sam konstatovao ludilo.

dekiv68

Stvarno ga na auto putu cene kao da je suvo zlato, od 5 do 15 dinara skuplje :badmood: Ko li tamo kupuje :conf: