Dacia Jogger

prethodna tema - sledeća tema

Mare

Tce koji imam u Loganu, uzbrdo se slično ponaša kao JTD (110+ ks Marea) i Mjet (150 ks Croma) koje sam imao u prethodnim automobilima. Ne oseti brdo - realno, baš i ne ubrzava kao na ravnom, ali se ne guši i ne gubi dah.

glavonja3

Citat: saša61beograd poslato 03.12.2021. - 11:39
Kolika je prosečna brzina svih na forumu?Verujem da nije veća od 25-30 km/h.

Dacija DCI za 6 hiljada predjenih km - prosecna brzina 51 km na sat. Valjda je to zato kada idem u BG parkiram na N. Bgd i dalje idem busom  :zloca:  :)

kiconix

Prosecna brzina u Bgd oko 21-22.

Turbo

Citat: kiconix poslato 03.12.2021. - 13:33
Prosecna brzina u Bgd oko 21-22.


Kolika ti je potrosnja bemzina pri toj prosecnoj brzini?

kiconix

Na taxiju u Bgd, izmedju 7.5 i 8.5.
Najvisa do sada 9.2.


Capriolo

 To je tako povoljno mislim zato i jer imaš relativno malo hladnih startova.

glavonja3

Prosecna za spominjanih 6 hiljada km je 4.0 l dizela vec duze vreme.

Capriolo


bocca

Još kaže boja plava a klima manuelna!!!
p.s na slici je model sa automatskom klimom!

Veterinar

Pretpostavljam da su fotke skinute sa neta, ilustracije radi. Koliko znam, oko februara ce prvi primerci ka salonima, bar je tako pisalo...

Mare

Nešo je skinuto sa neta, nešto je iz konfiguratora.

Veterinar

#56
Citat: Veterinar poslato 06.10.2018. - 22:14
...Zainteresovan sam samo za auto koji ide na tng. Znam da u ponudi nema... Sa ovom ponudom i cenama moj izbor bi bio MCV 1.0 ili Lodgy 1.6. I u jednog i u drugog bih odmah ugradio TNG uredjaj.

Tako sam pisao i mislio pre nekoliko godina. Lodgy 1.6 je kostao oko 13500 evra, rekao bih, u osnovnoj varijanti. Sa klimom i bez plina. Sada može da se kupi Jogger po toj ceni, sa plinskim uređajem. To nije loše.

szs

Mali preduzetnik koji želi multifunkcionalno vozilo da obavi dostavu a i da poveze porodicu, prelazi veliki br km pa mu je plin najbolji drug..
Na našem tržištu, ne vidim bolji i pristupačniji auto (a da nije van)
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Veterinar


Turbo

Da li je moguce ugraditi metan u ovaj novi motor od 110ks?