Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

Svarog

@Csaba: Koliko vidim, ovaj tvoj naslon ne može potpuno da se podigne, već samo poklopas pretinca. Deluje mi malo nezgodno za povlačenje ručne.

Csaba

@ppejic-slažem se da je boja pomalo buđava na slici (pretpostavljam zbog blica), ali "uživo" je sasvim druga priča,još ako uzmem u obzir za koje novce... :lazy:
@Svarog-da dopunim prethodni foto sešn, naslon može da se podigne, ali sam zaboravio da ga uslikam i u toj "pozi" :c:

Jelenko

Narucio danas orginalni naslon za ruku,cijena prava "sitnica" 160 km.... :cool:

kiborggg

Središnji naslon za ruku sam naručio kad i auto. Bilo je 185KM sa ugradnjom. Oktobar/novembar 2010.

Vihor

evo i mene, prvi utisak, neophodno i prakticno. Inace, naslon je rumunska verzija, 3000.00, losa plastika, losa zavrsna obrada. Ali veoma korisna, kad se malo ispravimo bice i originalna verzija.

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

wvojin

Ja imam isti takav, samo ga nisam fiksirao, nego sam ga samo nasadio na plastiku, pa mi se desi ponekad da se pomeri. Necu jos nista da busim, dok ne odlucim da li cu da uzimam originalni, naravno ne kod ovlascenih servisa, vec neko ako mi bude isao u RO. Cena je tamo ako se ne varam 60€
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Keka

Koliko vidim ovaj neoriginalni ima drugaciji sistem kacenja, ostalo lici.

Jedino je nijansa  :doh:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


maestral5747

Ja mislim da ne postoji originalni. Proizvodac naslona je Rati i njega koristi dosta marki kao prvu ugradnju.

Deda

Jel moze ovo govance da se podesava po visini kod ugradnje ili kasnije? Niži sam od Vihora, pa sve razmisljam da mi nije visoko naslon za ruku???

dzaga

Kod Armster-a može da se menja nagib samog naslona. Imaš slike na nekom prethodnom postu (mojem).


Boka

Jel mozda neko kupio naslon od Zeljka, pa da cujemo utiske i cenu?

Vihor

Posle par dana korišćenja,
1. Mnogo prijatnija vožnja i na kratkim relacijama,   :dobro:
2. Dobijen dodatni prostor za sitnice koje su se vukle po fijoci i mestu kod piksle   :dobro:
3. Upalite auto, dok vežeš pojas treba malo, dok se naviknem, tako da ne polazim odmah sa parkinga, već auto radi malo u mestu   :glare: :to:
4. Loša završna obrada, pa dobro, cena-kvalitet   :doh:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

LeNgenda

Fabricki naslon u Dusteru sa SAT Supertesta.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Dexterslab

Ja uzeh u Spider-u,u selu Rakovica, imaju reklamu ovde...e sad utisci :( 1. Pise 10% popusta za clanove foruma, plus besplatna montaza, dodjoh tamo, naglasih da sam ovde saznao za njih, kada ono medjutim... :) Nema pospusta... jbg... nije mi zbog para...nego zbog vacarenja... sutra cu da postavim slike...naime naslon drze 4 prokleta srava, po 2 sa obe strane ove plastike po sredini auta. E sad posto mi trenunutno jedna ruka i nije bas u funkciji morali su da montiraju oni i to naplatili 450 dinara!! 4 prokleta srafa!!!! :ljut: :ljut: :ljut: :ljut:! Sem toga, ostalo je manje vise ok....naslon je ok. Malo je uzi nego sto sam zamisljao, ali za vozaca je dovoljan, suvozac neka drzi ruke u krilu, zatim kada pokusavam da otvorim pregradu podize se ceo naslon, tj onaj zglob za podizanje nije dovoljno jak...celokupan utisak je osrednji, mozda je ipak 6000 i malo previse za ovo iskustvo! Ali opet bar mi je udobno dok vozim...
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

hobbista

#89
Citat: Dexterslab poslato 11.12.2010. - 14:57
Ja uzeh u Spider-u,u selu Rakovica...
Hmmm, oni su na avalskom putu, koliko me pamćenje služi? Ajde, molim te, potvrdi da li su to oni, pa da im malo "preuredim" oglas  :ranting:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D