logan styling farovi i stopke

prethodna tema - sledeća tema

Svarog

E za LED pepeljaru svaka im čast!!!  :hihi1:

Vihor

A gde može da se kupi nešto od ovoga kod nas    :ne:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ppejic


wvojin

Obraduj nas...  :bonk:
P.S.Bolje da ne nagadjam  :conf:
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Dachaa

Sto je ovo levo stop svetlo tamnije nego ovo desno,mnogo je ruzno pokusavao sam da cistim ali nista i dalje je ovako  :ne:
:offtopic:Neki kre*** udario u ovu SRB nalepnicu i ulubio bas dosta  :agr:



Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zac

Meni lici da je menjano.   :wave:

saša61beograd

...a ovo što je udubljeno,izgleda da si udario leptira kad si vozio u nazad.Ili se neko nakašljao dok je prolazio pored tvojih kola.

Dachaa

Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

gio

Meni se čini da kod mnogih dizelaša se tako zatamni grupa zadnjh svetala na strani na kojoj im se nalazi auspuh. Valjda zbog čađi ili druge prljavštine iz izduvnih gasova koja se nakupi na svetlima. Obrati pažnju na neke druge modele sa dizel motorom (a da su dovoljno matori, bar godinu - dve).

Isto ovako izgleda svetlo na doblu koji imamo u firmi.

Veterinar

Zaista deluje kao da je levo svetlo stavljeno sa novije generacije Logana.

Boka

A sto ti ne skines tu levu stopaljku , rasturis i operes staklo iznutra , mozda ima neke prasine , a nece skoditi nista i nije neki veliki i komplikovan posao.

DrJekyll

Ako je crnilo ravnomerno na svim mestima onda pranje neće pomoći.
Bolje uzmi foliju za tamnjenje i zatamni to drugo :whistling:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Dachaa

Ne svidja mi se kad je zatamljeno a videcu ako stignem da skinem i operem za vikend.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

ppejic

Mozda je tamniji far prevucen folijom.

dukati

Zatamni ih sprejem, čini mi se da ovo levo svetlo je dosta problematično da se očisti. Mada mislim da je zadnje stop svetlo oko 2500 din, pa ako baš želiš svetlo  stop svetlo...