Rucica menjaca-Kugla menjaca Styling

prethodna tema - sledeća tema


DarioGTI

I meni se sviđa, nije prenapadna, već je baš kakvu bih volio imat. Like it.

Samo je cijena "a la mašala"...  :cekicem:

A inače mi se još sviđa i ručica tipa Logan Prestige, kožna sa srebrnom pločicom.  :whistling:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

staracstol

Ova se nekako "podesava" pa pokazuje u kojoj si bnrzini sto ti u voznji nista ne znaci ali jako cool izgleda.


staracstol


DarioGTI

Znači kod Kineza ima za 5€, ali nema indikator, i raspadne se nakon 50 šaltanja...  :hihi:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)


Aleks

U Grckoj pre nekoliko godina kupio rucicu od prohroma, platio je skoro 30eur i skinuo je posle mesec dana. Kada auto stoji na suncu rucica se toliko zagreje da je nemoguce dotaci je. U jesen sam je ponovo montirao i druzenje sa njom je trajalo do prvih "minusa". Naravno, usledilo je ponovno skidanje i vracanje fabricke.
Ako ikada budem menjao rucicu (kuglu), u obzir dolazi iskljucivo drvena ili kozna.

Veterinar

Moze i rostfraj, ali samo kompletan set.  :laugh1:


Aleks


Srkson

Kod moje supruge na Loganu (2005 - 94000km) rucica menjaca-KUGLA se prepolovila po horizontali!? Znaci sada vidim neki kao sraf, a nije sraf. Pokusao sam da vucem na gore i ni makac, pokusao sam i uvrtanjem da je skinem i opet ni makac. Napominjem da sam upotrebio bas jaku silu, ali sam odustao jer se bojim da ne napravim neku stetu.
Ima li ko iskustva sa skidanjem ovog cuda. Info mi treba sto je pre moguce jer je jako iritantno voziti auto zbog desne sake koja je sva crvena posle voznje i boli.  :help:

Hvala!