Futrola za naocare iznad retrovizora

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Ovde odavno niko nije pisao ,ali i ja bih da namestim tu skalameriju umesto rukodržača......

ppejic

Najnovije Dacije imaju rupu u vratima suvozaceve kasete predvidjenu za ovu namenu (berem tako reklamiraju)

ivan-bgd

Citat: PPejic poslato 03.03.2015. - 14:37
Najnovije Dacije imaju rupu u vratima suvozaceve kasete predvidjenu za ovu namenu
Ako i imaju nije pri ruci....

booky011

E *ebi ga sad , moram da kupim najnoviju daciu zbog drzaca naocara.  :baeh:
Ako kaniš pobediti , nesmeš izgubiti !

ppejic


booky011

Ako kaniš pobediti , nesmeš izgubiti !

Highlander

Rupa u vratima suvozačeve kasete je dužine 28 cm, ali joj je visina svega 3 cm, sa jako čudnim uglovima i sva je od tvrde plastike. Ja uskoro treba da počnem nositi naočare (ruke su mi sve kraće i kraće  :ha:) i sigurno ih neću tamo držati. Rupa se možda može tapacirati nekim platnom, ali time se sužavaju i ona jadna 3 cm.



Kao što vidite, original Ray Ban ( 7€/kom ) imaju ovu osu oko 4 cm, tako da...

Ono što, izgleda, većinu zanima je ovako nešto :



Ovo imam u Opel Agili iz 2009. kupio sam iz salona, pa ne znam da li je dio serijske opreme, ali kao što vidite na drugoj slici, ni ta futrola se ne zatvara potpuno sa "original Ray Ban-kama" u sebi, a onda po naočarima pada prašina, a onda uvidite da je potpuno bespotrebna osim za neke jako tanke naočare...

Izvinite na podužem postu, nadam se da sam bar nekome pomogao ...

Pozdrav iz Crne Gore !
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

drzarkod



booky011

Drzarkod , Ti imas ovaj nosac naocara ?
Ako kaniš pobediti , nesmeš izgubiti !

ivan-bgd

Vraćamo temu na njeno pravo ime....bez kaseta,ladica pregrada itd........ jer ovde je reč o dodavanju detalja ,a ne fabričkim detaljima koji su tako plasirani na tržište.Bilo bi lepo da vidimo da li je neko ovu futrolu nabavio,gde,kada i za koliko domaće ili strane valute. :wave:


ivan-bgd

A i ovo može da kupi samo član dotičnog sajta......bzvz.

staracstol