Zadnja (rikverc) kamera

prethodna tema - sledeća tema

Trumpeter

Stepvej kupljen pre 6 meseci, u početku sam bio onako, skoro ravnodušan, ok nov je ali nije bilo nikakve euforije. Kako vreme i kilometri prolaze sve više mi se sviđa, počinjem da ga volim.  :)
Elem, gradski režim, haos oko parkiranja, pa kad ugledaš i malo mesta pokušaćeš da ga uglaviš i tamo gde ne bih pokušao ni sa Puntom koji mi je drugi auto. Preglednost pozadi u odnosu prema Puntu kao da vozim šleper, kod sednem u Punta imam utisak da vidim svoj zadnji branik.
Rešenje, zadnja kamera. Moj stepvej je bazna varijanta bez onog tableta, znači treba mi kamera i neki displej.
Prvi korak u realizaciji je izvađena Visa kartica za plaćanje preko interneta i odmah spocano 50e na kojekave drangulije, znači kartica radi. :)
Drugi korak, pretraga AlliExpresa i spoznaja da postoje dva rešenja transfera slike, diirekto preko kabla na posebni displej ili wifi na aplikaciju telefona.
Kakva  su vaša iskustva oko ovoga, ovo dole je za prethodnu generaciju stepveja


szs

Imaš u temi medianav moje postove o kameri
Radi savršeno
Ja sam to ugradio na Sandera 2 i medianav
Ali za novi tip da li pasuje?
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella