Dacia Sandero III

prethodna tema - sledeća tema

szs

Reno grupacija ide na EU trend hibride i elektro
Mora neko da ostane za donji segment a DA BUDE PRIVLAČAN
Dačija

Enterijer na slici je Clio sa vrlo malim izmenama (jeftinije)
Spoljnji izgled je bar za mene fenomenalan

Cena će biti odlučujuća
Sačekajmo cenu
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella


cika mili

Djeluje lepo, ali ne verujem da je to novi Sandero.

Loganovac

Ako to urade, Clio je prdnuo u čabar!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Kocijas

I suvise dobro da bi bilo stvarno.

Kocijas

Rumunski "Auto bild" je objavio iste fotografije. Vidi se i unutrasnjost... Bice da ce stvarno ovako da izgleda, mozda. https://www.auto-bild.ro/stiri/cum-ar-putea-arata-noua-dacia-sandero-180844.html/attachment/iar-2021-dacia-sandero-fata-definitiv

saša61beograd

Ovo izgleda pristojno i realno.Jedino izgleda da su zaboravili na ekran,pa onda testerom usekli mesto za njega.

szs

To sa ekranom je sad trend
Gledam mečku, isto
Kao izrastak, strano telo
Iskreno, ni meni se ne dopada to
Što se tiče karoserije, deluje da su prilagodili malo alate od Clia prošle generacije
Videćemo, čekam cenu pa onda "presuda"  :ne:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

kiconix

Sacekaj prvo da vidis sta ce da izadje iz fabrike.

speedo

Ovo na slikama je neki top model - full oprema što bi se reklo, svi podizači, automatska klima, dugmići na volanu itd. Izgleda dobro iznutra. Ako bude imalo kao ovaj najnoviji klio, biće to odličan auto. Nažalost, ne bi me čudilo da ovakva verzija košta i 14.000€ pa i više...

Goky

Izgleda dobro, nema šta ali kao što speedo reče to će biti najači paket opreme.

Mene zanima kako će izgledati Stepway.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

dekiv68


kiconix

Dzaba ga predstavljamo ovde kad ga nece biti u prodaji.

dekiv68

Šteta, meni se više sviđa od Stepwaya jer je diskretniji

MitarMrgulic

Ipak mislim da će Dacia, sa protekom godina, naći rješenje da se on pojavi i na našem tržištu i svuda gdje bi trebalo, ako ništa, bit će ih za par godina, polovnjaka iz uvoza :):)

Tužno je što je tako i meni se auto sviđa, a vidim da je u Bosni i Hercegovini, upravo Sandero bio flotno auto za mnoge privatne firme, komercijalu, pa i državne ustanove (Veterinarski zavod u Sarajevu je kompletan na Daciama, najviše Sanderu, ali ima i drugih modela).

Teško da će Stepway, koji je dosta skuplji i šminkerskiji auto, uspjeti dostići tu popularnost.

Vidim da i u Srbiji i Hrvatskoj, Gorska služba spašavanja i još neke institucije, imaju Dacie kao službena vozila, pa mislim da je šteta za prisutnost u tom segmentu, izostavljanje ponude običnog Sandera.

Ko zna, možda Lada sad uleti za taj segment tržišta :)