Nerealizovane prototip varijante

prethodna tema - sledeća tema

sandero1.4mpi

Logan 4x4
Valjda je koncept
Dobro izgleda evo malo slika.






Izgleda mocno slozicete se verovatno.



Koncept vozilo Logan-coupe





Nice Nice

Koncept Laguna Dacia-coupe




Logan Hatchback









Cabrio varijanta dosta interesntna





Za ljubitelje kampovanja i uzivaoca prirode









Verovatno jako udoban.

LeNgenda

Hatch podseca na Feliciju, ne svidja mi se, ali coupe je fantastican, ja volim da imam zadnji par vrata, ali ovo je 100 puta bolje od petovratne verzije, ne bi me cudilo da su ga prvo nacrtali ovako, pa mu zbog prakticnosti dodali zadnji par vrata.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Loganovac

Taj Hatch nikada nije ugledao svetlost dana, to su navodno špijunske fotografije kojima se špekulisalo dok se još pričalo o novom modelu - Sanderu.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Bojan88

Auuuuu,sta je sa coupeom plave boje?  BRRRRRRRRRRRRRRRR,da se sledis koliko je dobar!!!  Steta sto je koncept.

staracstol

#4
Crveni i plavi kupei su jeza a onaj beli 4x4 ko da su deca na praksi pravila. Licno ljubim tjuning/stajling al ovo je na nivou poljoprivredne masine, po principu ako radi - dobro je. Zadnji blatobran bi i moja mama bolje odmerila a medicnar je po struci. Doduse skroz su se izvadili sa ovim novim modelima. Stvarno steta za te kupe-e, stvarno. Hatchback je nekako nedorecen ko onaj nesretni bmw sto sam moro pet puta da ga obidjem da shvatim koja su to kola a kabrio je cool.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Svarog

Bogami, ovaj kupe izgleda baš fantastično. Bitna stavka je to što je niži, tj. nije visok kao Logan i Sandero. :dobro:

Loganovac

Pa normalno da je niži kad mu je odsečen krov (i to verovatno u Photoshop-u  :laugh1:)!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Hehehe. Kad sam kupio Logana, tata je zeleo da pogleda kako auto izgleda odozdo (neizleciva ljubav prema preradi i majstorluku na automobilima, bivsi vozac trka itd.) i odusevio se rekavsi :"Sine, bice ovde jednom i 4x4 model, imas ovde "tunel" duz auta." Zadovoljan sam ja i sa ovom, klasicnom verzijom, ali ne mogu da se ne setim koliko sam kao klinac zeleo Golfa II (vec se nekima jezi kosa (ako je nema na glavi - na ledjima)) 4x4.

Svarog

Loganovac, nisam siguran da je kupeu odsečen krov. Krov se "odseca" na kabrioletima. A ja sam, sasvim jasno, napisao da mi se sviđa kupe.

hobbista

#10
Krov se odseca i ovako. Svojevremeno su kod nas na trkama Peca Dobrohotov i Čeda Brkić vozili takve jugiće (a kasnije i mnogi drugi).
Odseče se krov na stubovima, skrate se stubovi (do 10cm), pa se posle krive da bi se krov upasovao. Zanimljivo su izgledali ti jugići, ali je to mnooogo posla (i para).

Da, kupe izgleda odlično, dok bi onu sliku 4x4 negde sklonio... i zapalio  :D

Edit: I vrata se skraćuju, naravno
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Loganovac

#11
Kad malo bolje pogledam, rekao bih da su sedanu samo produžili prednja vrata, zadnja "skinuli"  i malo ga (naravno Photoshopom) strečovali...
Ako pričamo o crvenom...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

wvojin

Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

krle

Mislim da je ovaj Logan bio samo  platforma za testiranje pogona 4x4 koji se sada ugrađuje u Duster.


Keka

Ako ga Nissan nije istestirao do sada........

Ovo belo cudo na slici izgleda kao da su ga sklepali u Zastavi.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!