Dacia modeli u najavi

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Ja očekujem deblji lim,pocinkovan (sa 12 godina garancije na koroziju),deblji tepih u kabini,pošteno ofarbane delove donjeg postroja,volan koji neće propasti za 3 godine.Onda neka bude 10% skuplji,kako su najavili.A više od svega,očekujem Base verziju sa cenom ispod 8000 evra,jedino me to zanima,"paketi" u Dačiji su mi tragikomedija (prvo solidna osnova,pa onda nadgradnja,kome treba,meni ne treba).
Ah,da,umalo da zaboravim kožni volan,ali ne neka "eko" koža,nego prava koža.Kako reče jedan moj prijatelj,ljubitelj zivotinja i mrzitelj kožnih volana:kako da vozim kad mi je u rukama parče mrtve životinje?

baki09

https://www.google.com/amp/s/www.polovniautomobili.com/cms/amp/7150

Ovo je plaćen tekst. Zašto kažu da Sandero neće biti dostupan?

bocca

Hm, mislim da imaju "starog" Sandera na lageru pa lože ljude. Realno, ove 3. generacije neće biti u prodaji u Srbiji ove godine! Kako mogu sada da tvrde tako nešto? Mislim da će biti sigurno.

bugi

De sandera da ne prodaju, nema sanse....

szs

Citat: bocca poslato 09.09.2020. - 06:03
Hm, mislim da imaju "starog" Sandera na lageru pa lože ljude
Na ovom forumu mi uvek nedostajalo "LIKE"  :too:

Na lageru novih i polovnih ima vozila koliko nećeš
Ne samo kod Dačije
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Aleksabgd

AK Kompresor ima na lageru 20komada logan mcv stepway 0.9 tce 2019.godište u beloj boji.
Odobravaju popust od 200e + jednu ratu gratis ako kupujete automobil na kredit. :cekicem: od

abc123

Iskreno se nadam da je ovo na slici enterijer nekog prototipa. Pa ovo izgleda kao da su ga Ladini dizajneri košmarili u nekom svom "Imaginarijumu":


dekiv68


Loganovac

Republikancima je kanda do zajebancije...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

speedo

Iskreno govoreći, izgleda da će ovako i biti. Volan je već viđen, a i instrument tabla mi se čini da je iz Dustera druge generacije. Ručica mjenjača povišena kao na kliju. Raduje me što vidim nova sjedišta (ili su i ona posuđena od Dustera). Pravi sud tek po viđenju uživo i isprobavanju. Jedino me brine prostor za desnu nogu vozača, ovo podignuto postolje ručice mjenjača kao da krade malo prostora...

kovdejan

Kvalitet slike je los, kao i ugao pod kojim je snimljeno, ali meni dizajnerski deluje kao korak unazad.

Loganovac

Korak od pola veka unazad? Pa ko bi ovo kupio, izgleda kao Renoi iz šezdesetih? Jedino ako nije koncept da kupiš nov oldtajmer...  :bonk:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kovdejan

Ako se radi o istim enterijerima, mozda se odavde malo bolje vidi...

https://youtu.be/5bwcyoc8QTU

Vladan P

Dacia nije zvanično predstavila slike enterijera.
To će uraditi 29-og septembra (ili oktobra?)
Sklon sam da verujem ( a i duboko se nadam) da je ova fotka podmetnuta.
Zajedno smo skupa !

Aleksandar