Dacia Sandero II

prethodna tema - sledeća tema

Keka

#90
Za 300 kuna mozes da ga stavis gde god hoces.

Za 5 godina 1.000.000 vozila puta 50 evra........

Novi Sandero, u Hrvatskoj 9642 evra. Stari Sandero u istoj opremi i motorizaciji kod nas kosta 7700 evra. Jedina razlika je u bocnim vazdusnim jastucima, ESP, dnevna svetla, i novi look.

Preskupo.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Interesuje me jeli se može kupiti rezervni točak i postaviti tamo gdje sada stoji kod mog Sandera.
Sam svoj gazda - vazda.

jasho

#92
Uživo  :respect:

Dachaa

Bas mi se dopada  :respect:  :woo-hoo:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

krle

#94
 Kod novog Sandera rezervni točak je smešten u prtljažniku. Iskorišćeno je rešenje sa Logana    :to:

Zoran

Hvala Krle  :to:. Uljepšao si mi veče  :wave:.
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

Vidi kako kopiraju  :lau:

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


mladja73

Pa videle svabe sta valja...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

ppejic

Pravo pitanje je sta se prvo pojavilo, ja bih rekao nemac...

Ja bih rekao da svi danasnji proizvodjaci kopiraju Micubisijev stil, koji je ovaj poceo da gura jos pre 10 godina

Zoran

Renault kao marka je stariji od volkswagena jedno 40 godina... Ko od koga kopira nije teško zaključiti  :kava:.
Sam svoj gazda - vazda.

ppejic

Id ibre.... bas si me nasamejao  :Smiley:

Eno na parkingu ispred moje zgrade onakvog VW Pola kao sa Kekine slike.

Sandera jos nema u prodaji i... sta zakljucujemo?

Da je Reno nastao 40 god pre VW-a?  :Smiley:

Zoran

Neće oni ni za 40 godina napraviti motor za F1. Oni kradu šminku pa se istrčavaju sa tim...
Sam svoj gazda - vazda.

kiconix

Sad se duplo smejem.  :Smiley: :Smiley: :Smiley: :Smiley:

shole

#103
Novi sandero 0,9 TCe izlozen u Kompresoru.Ambiance paket opreme sa 4 vazdusna jastuka,ESP,metalik plava boja,maglenke,bord kompjuter,fabricki CD sa komandama na volanu,dijeljivo zadnje sjediste 1/3 i 2/3. Cijena 9380 EUR.Djeluje mi dosta ozbiljnije u odnosu na prethodni model.Rezervni tocak se nalazi u gepeku,a vrata pri zatvaranju imaju mnogo prijatniji zvuk.Prodavac mi rece da varijanta sa 1,2 16v motorom kosta 7800EUR.

zkazi