Dacia modeli u najavi

prethodna tema - sledeća tema

Capriolo

Izvinjavam se ako pitam u pogrešnoj temi, ali, zna li neko nešto više (tehnički) oko CVT-a koji ide u novi Sandero Stepway ?
Da li ga je Reno i gde ranije koristio ( u kom modelu ) i kako se pokazao ?
Da li ovaj CVT ima one "virtuelne" stepene prenosa? Vozio sam malo i takav i mnogo mi se dopalo u vožnji. Više nego onaj bez toga.

Vladan P

Zajedno smo skupa !

Loganovac

1.3 TCe u Sanderu! 8.5s do stotke!
E ovaj bi me ošišao pošteno  :)
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

dekiv68

Ne znam da li je prava tema, ali da postavimm nadležni će da preusmere
2023 Dacia Logan face-lift interior and exterior review
https://www.youtube.com/watch?v=TsPZyJt5Eww&t=2s

Zoran

Ovo će biti lijep izgovor za sljedeće povećanje cijene.
Sam svoj gazda - vazda.

dekiv68


nik

Nema razloga (što ne znači da neće), nikakvih poboljšanja tu nema sem novog znaka napred, na volanu i nazad. Sve ostalo je već bilo tu.

Keka

Novi logo se stapa sa trendom uvodjenja 2D logoa kod mnogih proizvodjaca.

Na stranu sto se meni licno ne svidja jer deluje jeftino i nedoradjeno, jeste jeftin, sto i jeste jedna od osnovnih prednosti za proizvodjaca.

Bela boja. Cak je i natpis modela pretvoren u nalepnicu.  :doh:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Capriolo

Ti "moderni 2D znakovi" mi deluju veoma jadno ( kod onih brendova koji ih koriste )

Keka

Jedino opravdanje moze biti za prednje znakove iza kojih je sakriven radar, ali to ovde nije slucaj.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Capriolo

Pa, svi su do sada imali radare i iza 3D znakova na nosu (ako ne grešim). Ima i potpuno novih (tek lansiranih) tržišnih modela sa 3D znakom na nosu, a koji imaju sve savremene sisteme asistencije

Kocijas

Video sam u salonu Logan sa novim logom. 2D sam po sebi izgleda jeftinije od 3D a dodatno zbog bele plastike kvari izgled celog automobila. Jeftina bela plastika, em odudara od metalik boje em će uvek biti prljava, pogotovo sa prednje strane.

Capriolo

Ti 2D znakovi su meni vizeulno  baš "bedni", ali, mnogi ih sada primenjuju. Ne svi brendovi, naravno. Dosta ih još uvek forsira 3D znakove.

Andrix

Gledao i ja danas novi face lift logana. Nesto da promene, a prednji znak mi deluje kao da reflektuje svetlost, nije skroz ravan...A pozadi u najavi da ce kad tad sam otpasti. Beli natpis Dacia a ispod crni Logan na sivom autu....Antena mu je ista kao i na 2021 modelu a na drugim trzistima ima sark antenu, ali opet crnu na bilo koju boju kola. Izukrstali su ga....Ali samo da sto pre stigne. I nema Drzac za tel na media navu ali moze da se nakaci, ako se negde nadje.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari