Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Citat: Veterinar poslato 31.10.2023. - 23:43Ne gledam koju je nabavnu cenu primerak imao, nego koja je najniza cena bilo kojeg novog automobila.
Njemu je za 3 godine i 50.000 km cene pala oko 10%.To je nerealno.Sa druge strane,ipak dobra ponuda i mislim da će brzo da ode ( pokazuje se kako su se stvari poremetile u zadnje 3 godine).
Lep auto,prava mera za današnje vreme.

Veterinar

U toj opremi, sa navigacijom, senzorima, bio je svakako preko 9000 evra, mozda blizu 10000. Tada su cene vec krenule gore polako. Opet, sada su pocetne cene iznad 15000 i iduce godine ce tri godine star auto da kosta 12000.

Loganovac

Cene iznad 15.000 odnose se na 0.9 i 1.0 TCe, zmajeve u odnosu na ovaj "pijačni" Sandero. Verujem da i u opremi ima razlike.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

dekiv68

Dobra cena, dobra oprema, ali nije dobar nejak atmosferski motor bez turba. Da nemam punta kupio bih za suprugu

Veterinar

Kako vozim trocilindrasa od 60ks, mogu da kazem da bih ga odmah kupio za grad, posao, cerku, zenu.

Raja


dekiv68


Veterinar


Veterinar

Ne pisem zbog cene. Cene polovnih automobila  su se stabilizovale. Jako je retko da se pojavi Lodgy sa ovim motorom, koji je po meni premija za ovaj auto.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22568918/dacia-lodgy

U danasnjim oglasima je i jedan N1 Sandero, 2019. godište, oko 190000 km, 5000 evra. 1.0 atmosferac.

MitarMrgulic

Druze,

Zar nije ovaj 1,2 tce važio kao neki vrlo problematičan benzinski motor, koji nije baš puno prisutan...

Meni je nekako za Lodgy super kombinacija 1,5 dci, onaj od 90 KS :)

Veterinar

Da, jeste. Izgleda da su pogresili, jer je pisalo prvo 1.6. Zanemarite, 1.2 ne bih uzeo, ni u Dusteru, ni u Lodgiju.  :ziveli:
 1.6 motor, u obe varijante je odlican. Navijao bih za 1.6 16v Nisanov motor sa lancem.

Veterinar

Ovo je Sandero. Posto je N1 sansa je velika da je iskazana cena bez PDV-a. Opet, posto nije fiksna, ko zna kakav dogovor moze da se napravi. Primera radi, da mi treba za kratke relacije po gradu za firmu ili kao drugi auto (za zenu, da decu odveze u vrtic), bio bi mi interesantan. Nisam ga gledao na velikom monitoru.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22568306/dacia-sandero-10-sce-n1

MitarMrgulic

Ovakav Sandero je odličan za male preduzetnike i kao B) auto u kući, koga god znam da ga ima, nije se pokajao...

Veterinar

Sta god da mu je, za nekoga ko zeli polovnog stepwaya vredi videti. Atestiran TNG uređaj, tek registrovan, zimske gume, nije fiksno.. Ne ocekujem da je kao casa nakon 15 godina, ali za Stepway ovo je dobra ponuda. Nisam gledao na velikom ekranu, gledam u autu na telefonu

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22602971/dacia-stepway


Zoran

Ovo i jeste cijena za prodati.
Sa oglasa bar 80% auta nije za prodaju, nego lupe cijenu pa čekaju budalu...
Sam svoj gazda - vazda.