produzen rok isporuke?

prethodna tema - sledeća tema

Dragan.vi

Koliko se ja sećam, od Kragujevca do salona računaj na jedno nedelju dana :gun:

msegovic

Ja sam cekao vozilo od Kragujevca do salona AK Kompresor, u maju, vise od 2 nedelje... navodno papiri za carinu su bili pogresni te su morali da cekaju nove papire i da sve ispocetka rade...ako im je za verovati...

Dzoni_87

O hvala ti Boze, konaco prelepa vest!!!!!!!! Pre sat vremena sam primio poziv iz auto kuce da je stigao auto  :woo-hoo: :woo-hoo: :woo-hoo:
Sutra se sve salje banci na proveru pa najranije u petak a ako ne onda u ponedeljak da se potpisu ugovori, isplati ucesce i ostale administrativne stvari. O kako je prelep osecaj kad sam cuo menadjera iz ak kompresora. 
Pozdrav svima  :lux: :lux: :lux:

hemicar

A jesu i mene izvozali sa slicnom pricom, prvo auto ide u Zagreb, pa u Sarajevo, iz Sarajeva u Banja Luku, a onda iz Banja Luke u Gradisku (gdje sam i kupio stepweya). Nema logike toliko vozanje, ali hajde, bitno da je stiglo..

Zoran

Vjerovatno je auto otišao odmah u Gradišku(garaža) dok papiri ne naprave krug i na kraju kupac plati pravo vozanje kao da je vožen na kamionu.
Sam svoj gazda - vazda.

david

Svima nama je tako bilo, kako je to lep osecaj, jos imam kartu od busa kad sam isao po kola u BG..

MajorSoul

Jos lepsi je osecaj kad ti skrate rok isporuke!
:lux:
:wind:
..need more buttons..

Sir Oliver

Koliko vidim ti si redak slučaj...
Kad vidim sve ove vaše slučajeve, ja treba da ćutim. Ipak sam ja naručio auto tek 10 decembra, tako da je realnost negde u februaru, možda, valjda, bem li ga...  :huh:
I drink to make other people more interesting.

MajorSoul

Pravo da ti kazem do sad mi se nikad nije desilo da mi nesto dodje makar i dan ranije. Prijatno su me iznenadili ovi iz fabrike  :to:
:wind:
..need more buttons..

Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

bata

Ja sam imao ludu sreću, naručio auto 19.-og i dobio ga 25.-og  :to:

MajorSoul

Ona sto je svi "hvale" za cenu servisa i rezervnih delova  :whistling: HitAuto
:wind:
..need more buttons..

dzaga

U navom SAT PLUS: rok isporuke za Duster je sada 15 dana. Verovatno i za ostale Dacije

silent

Kako li su to uspeli da postignu? Da se nisu Nemci i Francuzi zasitili Dacija?  :ces:

MajorSoul

Koliko sam cuo od prodavca rok isporuke je sada mnogo brzi jer su Rumuni jos jednu proizvodnu traku dodelili Dusteru + sve auto kuce se spremaju za sajam automobila.
:wind:
..need more buttons..