Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

dekiv68

Ne bih se složio za EcoContact 3

Slobodan čovek

Оно важи за 5-ице. Оне пропадају брзо.

Andrix

Moje su EcoContact 3
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Ayrton

Citat: Slobodan čovek poslato 29.07.2019. - 19:35
Continental Eco Contact су познате по томе да кратко трају, односно да брзо испуцају.
:doh:
Jeste, Zoki ih je "terao" samo 400 i nešto hiljada!
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Andrix

...ali je to presao za 3 god... :) :)
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

speedo

Izgledaju mnogo lošije od mojih fabričkih Goodyear pneumatika, koji su imali godinu više i koju hiljadarku više kada su penzionisani. Auto garažiran ili ne?

Loganovac

Auto na suncu ili ne? (mislim da je to bitnije)
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

speedo

Da, zbog toga sam i pitao. Imajući u vidu i kakve su moje zimske gume, čini mi se da sunce baš bije po gumama.

saša61beograd

Zemlja porekla?Odnosno,možda kvalitet zavisi od toga za koje je tržište Continentalka namenjena.

Andrix

Videcu odakle su, auto stalno napolju na suncu, ali vozene samo u letnjem periodu...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

vujanovgoran

Kolega vec spomenuo, jako bitno je zemlja porekla. Na prvom Loganu koji sam vozio bile su Nemacke Continentalke i presle preko 100000, na drugoj su bile Rumunske menjao sam ih na oko 50000.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

kiconix

Ja danas pazarih Kelly HP.
Javljam sta ce vreme pokazati.

szs

Sa srećom
Da ti dugo i dobro traju  :to:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Loganovac

Ajde da vidimo kako će pobratim (poljski Goodyear) da se pokaže, nadam se da je bolji od srpskog Mišelina.  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiconix