Čepovi karoserije

prethodna tema - sledeća tema

samsung

Da li zna neko  gde ima da se kupe čepovi za logan koji dođu na karoseriju....dakle dole spolja na podu kod prednjih i zadnjih točkova. Moji su totalno istrulili i moram ih pre zime zameniti.

pozdrav iz St.Pazove

kiconix

Opcija 1, odes u neki od ovlascenih servisa. Verovatno imaju ili u najgorem slucaju narucis, cena je smesna.
Opcija 2, otpad.

sale_u123

Ja sam pre par godina zamenio 2-3 istrulela gumena čepa na podu iza prednjih točkova na mom Loganu.
Pomislio sam da ću veoma lako naći po ovlašćenim prodavnicama koje sam tada obilazio ceo dan.
Svi su me "belo" gledali, a u prodavnici Hit-auta sam morao na slici Logana od dole da im objašnjavam na šta mislim!

Na kraju sam otišao do radionice za limariju Hit-auta (sa zadnje strane, gde je parking).
Majstori su odmah znali o čemu govorim i dali su mi par komada koji su bili skinuti sa havarisanih Logana.
Nisu baš bili originalnog oblika ali sam uspeo nekako da ih upasujem.

@samsung, ako nadješ prodavnicu gde se mogu kupiti, objavi adresu....
Čepovi su gumeni i brzo trule

Aleks

Ako se dobro sećam,  ja sam te čepove premazao Body zaštitom da bih zaštitio od ispadanja i truljenja.

samsung

Bio jutros na Bubanj potoku da trazim cepove....probao neke ali ne odgovaraju...
Hitno pre zime moram naći te čepove!
pozdrav iz St.Pazove

trajce

#5
Probaj da nadjes neki ceo i slikaj ga pa trazi od ljidi koji prodaju polovne delove. Meni je ranije to slao Cristi iz Rumunije. Probaj i kod Zeljka. https://polovni-delovi.com/delovi-Dacia-Logan-Otkup-Vozila-Za-Delove_895076 tu imas tel. i kazi da si sa foruma :)

nik


samsung

Nadjeno privremeno resenje ...nabijeni čepovi za cevi 35x35 i zaliveni moment lepkom. Prethodno su čepovi doradjeni tako sto su im dve stranice isečene...videću dokle će izdržati!






pozdrav iz St.Pazove

Zoran

Ja sam nasuo ulja u te tunele. . .
Sam svoj gazda - vazda.

samsung

pozdrav iz St.Pazove