Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

DarioGTI

Ja sam imao takav najjeftiniji (tj i dan danas je u Loganu), bio sam apsolutno zadovoljan. Sa skupljim varijantama nemam iskustva. Svakako preporučujem ugradnju te stvarčice!
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Vihor

Danas ugradjen, originales, znao sam da je zgodnije sa njim, ali ovoliko i nisam znao. Samo je malo nezgodno za vezivanje pojaseva ali navicecemo se. Slike neki dan. Imao sam na loganu i on se samo srafio u plastiku a ovo, je trebalo da se skida, podize onaj srednji deo plastika gde je rucna, pa jedna plastikica odozdo koja se zavlaci gde je otvor za rucnu (vide se sajle) pa tek onda preko plastike naslon se srafi. Sam naslon je 100 era a ugradnja, put do jagodine + 2500, pa odlucih ja cu to sam sto sam i ucinio. Prvi utisak, fantasticno, bez ikakvih zvukova (ima neke amortizere gumene), udoban.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Highlander

Kolega Vihore, ka' ce to "sjutra" ?  :doh:
Iz Hrvatske sam dobio Brecknerov, navodno originalni, sredisnji naslon za ruku za Dustera jos prije puna dva mjeseca.
Pun entuzijazma sam poceo, nakon gledanja Christijevog video tutorijala za Logan, ali sam nakon odvrtanja onog jednog sarafa u drzacu za case na sredisnjem grebenu, ukapirao da mi se mice cijeli greben, sa sve uticnicom od 12V ispred zadnjeg sjedista i "dzojstikom" za retrovizore naprijed, te da to sa tutorijalom nema blage veze. Kako me je tih dana "krenulo" da mi svaka rabota od 15-tak minuta potraje po nekoliko sati, lijepo sam zavrnuo natrag onaj saraf i odlucio sacekati neko detaljnije uputstvo , ... sa slikama, ... na srpskom jeziku, ako je moguce ...  :) ... tako da, ... ima nas koji strpljivo cekamo taj termin "sJutra" .  :respect: :help:
Znam da ti je smaranje, ali ne daj se obeshrabriti .  :friends: :ziveli:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Vihor

da ti recem, nisam slikao tok montaze ali imam uputstvo gde je sve lepo nacrtano i to bude danas, inace, skidas taj straf, konektor od upaljaca, pa jednu maticu kod rucne, pa dva srafa kod nogu, pa otvoris gornju plastiku, pa nategnes sve to na gore, sedista obavezno skroz napred.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Highlander

Mogu li slike uputstva ?
Ja to nisam dobio.  :ha:
Btw, čovječe, kad ti ustaješ ujutru ?  :ha:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Vihor

#352
Sabajle bato, sabajle,

pa kaže:

dodaću još slika samog držača ali max je 10 slika pa neko nek udari neki komentar da bih mogao da dodam još neku sliku
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Highlander

Poštovani kolega, za ovo ti dugujem barem turu pića !
Svaka ti čast i za odrađeni posao u tvom autu, a za ovu detaljnu foto-sesiju nemam riječi !
Kod mene je malo drugačiji metalni nosač, ali mislim da ću se bez problema snaći.
Hvala još jednom !
:respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
:aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause:
:ziveli: :ziveli: :ziveli: :ziveli: :ziveli:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

DrJekyll

Sad se setih da imam sliku naslona koji sam ugradio pre oko mesec dana....nikako da se setim da stavim ovde :doh:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

lovac

Da se nadovežem na ono što je Vihor postovao: takav naslon za ruke sam ugradio pre skoro 5 godina, na 1. obaveznom servisu. Od tada sam prešao preko 60000 km (ukupno preko 70), pa je red da iznesem neka svoja iskustva.

U gradskoj vožnji i na kratkim relacijama naslon ne treba, čak smeta - najviše zbog kopčanja pojasa, i pomalo zbog menjanja brzina i ručne kočnice. Može puno stvari da stane u njega (ja držim naočare, nožić, olovku), ali konstantno zveckaju prilikom vožnje. Malo je kljakav, jer kada se spusti i kada se jače osloniš na njega, imaš osećaj da će se iskriviti. Pomični poklopac je nepotrebna glupost, jer kada poklopac izvučeš skroz napred, ne možeš da priđeš ručici menjača ...

Na otvorenom putu i dugim relacijama je potreban, pošto lagani oslon na njega omogućava da se udobno smestiš u sedištu.