Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

Dejan11

spider auto je počeo prodaju original armster naslona,ali ne rade još danas,pa prosto ne mogu da dočekam da ih pozovem i naručim za dustera. piše na kupujem prodajem ( reklamiraju se tamo ) da je cena 8500, čekam sutra da poručim pa taman i bočen vetrobrane i kadicu za gepek u kompletu da uzmem  :-)1

lakistrike95

Vec dugo se razmisljam da li da uzimam naslon, ali mi se nikako ne daje 8 500, nasao sam na Kupujem Prodajem za 6 700, kao naslon za dustera, mada ne znam koliko je to bas za njega, ali sto se mene tice 8 500 je previse za parce plastike i malo ''koze''.
Do 3 000 je ok, sve preko je bacanje para, posebno sto se vec pominjalo kakvog je kvaliteta, ali koliko para toliko  i muzike.

Dejan11

e pa izgleda da smo na to i osuđeni :(
za dustera armster nema adapter,i na više mesta sam dobio odgovor da dođem pa da probaju da li odgovara od nekog drugog. Jedino ostaje od Željka za 5000 ( kopija originalnog ) ili buvljak varijanta za 20e...
ja sam iskreno bio spreman da dam pare za armster ali šta da radim kad nema

Vihor

ja sam imao u loganu (ja postavio), to je toliko škripuckalo da sam na kraju morao da skinem.   :ne:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Dejan11

željkovu ili buvljak varijantu ?

sibelius

kao sto sam vec pisao,ja sam kao i veliki broj kolega forumasa sam montirao naslon,nije se mrdao ni milimetra.u pitanju je bio original
imajte u vidu da se pojavila druga generacija armster naslona sto mozete videti na sledecem linku

http://www.rati.hu/en/product/armster-the-armrest2

jos od ranije znam da je autostyle  u beogradu prodavao armster povoljnije od ovlascenih servisa i to za par hiljadarki

http://www.autostyle.co.rs/auto%20oprema%20armster%20naslon%20za%20ruku.html

kad uporedim ova dva modela nekako mi se vise svidja ovaj stari .novi mi je zesca budzevina ali bogo moj o ukusima ne vredi raspravljati

drzarkod

Meni se takav naslon ne svidja i realno ti ne treba. Na Vectri C sam imao originalni naslon koji je bio idealno ergonomski namesten za razliku od ovakvih home made... :(

peras

Pre godinu dana sam montirao držač-kopiju armstera http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=963.msg98458#msg98458 a onda sam jednim potezom uspeo da polomim donji držac jer je plastika lošeg kvaliteta tj. veoma krta. Iz Slovenije sam naručio samo ovaj adapter (original armster) koji je izradjen od plastike koja je veoma kvalitetna, cena je  oko 15-ak evra sa poštarinom http://www.enaa.com/oddelki/mojAvto/izd_3809_ma07484_dacia_logan__04__sandero_armster_adapter
montirao sam gornji deo svog naslona i  sad je OK, čak je i bolje od prethodnog jer  ovaj adapter ima malo veću visinu pa je lakše korišćenje ručne kočnice. U sredini adaptera prema zadnjem sedištu sam ugradio i LED diodu, ali o tome uz slike u drugoj temi.

maestral5747

#293
na megane 1 da se pripasovati naslon s lagune 2, samo treba malo kemijanja oko ručne i mjenjača. Možda ide i na Daciu, tko zna...


lakistrike95

Najverovatnije cu uzeti kopiju armstera, i staviti u dustera, gledao sam kako izgleda i nije lose, a pitao u ovlascenom servisu, da ne brinete, garancije ne podleze za to, znaci sme se ubaciti budzevina, a originalni naslon je 10 500 i plus 900 dinara ugradnja.

Dejan11

danas sam dobio info da armster nema adapter za dustera zato sto ga pravi za daciju i imaju u ugovoru da ne može da proizvodi isti...priča pije vodu jer sam pozivao barem 10 različitih firmi i niko nema taj adapter. U kompresoru mi traže 10k din,pozvaću i druge da proverim...

drzarkod

Bas te muci taj naslon....meni nije neophodan a i bezobrazno je skup obzirom na kvalitet....srecno i kad ugradis stavi slike..... :too:

lakistrike95

Ovih dana treba da mi stigne naslon, u pitanju je buvljak verzija, kopija armstera, pa kada namontiram bice i  slika :)

lakistrike95

Namontiran naslon, medjutim drzac je loseg kvaliteta, pri montazi je poceo da puca, pa sam ga ojacao iznutra, i malo natopio lepkom, sada stoji kako treba, montaza nije dugo traja, sve skupa pola sata, odlicno se uklopio u enterijer, a i dobar je osecaj kada je jedna ruka na naslonu, ahah. Sve u svemu koliko para toliko muzike. Ali ne bih dao 100e za naslon, kada i ovaj sluzi, sasvim je zadovoljavajuci, ne izgleda kao jeftina kopija. :D Cena naslona je bila 2 000.

drzarkod

Lepo....hvala za slike....gde si kupio na kom buvljaku... :too: