Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

peras

Ima metalni nosac/drzac. Koliko ja mogu da vidim u potpunosti je kopija armstera, jedina moguca razlika je mozda kvalitet plastike. Unutra je oblozeno plisom/platnom tako da stvari koje se stave unutra ne zveckaju. Za sad je OK, a i najvaznije je da se ruka odmara. Cena je vise nego povoljna 13e + 3e postarina.

Zare82

Meni juce u voznji pukao nalon...onaj Zeljkov,skros se sj...ao...pukao je nosac sa zadnje strane dole gde su srafovi....jbg....da sam se bar muski nalaktio pa da mi nije zao.. :(
Zaljudjenik!!!

alexv011

Citat: peras poslato 13.07.2012. - 07:58
13e + 3e postarina.

A ja sam to platio pre 6 godina u ovlascenom servisu vise od 10.000 sa ugradnjom. Znaci öriginal"  :banghead:
Posle dva dana kolega se oslonio na njega i puknu u  zadnjem delu "glave" dva kanala gde se holsrafi usraljuju. Uzeo sam samo super lepak (silikonski) natopio te rupe i usrafio dva br. vece holsrafe. Drzalo je narednih 6 god OK i tako sam ga prodao. Verujem da jos drzi ...

Slatibarfast

Citat: alexv011 poslato 07.11.2012. - 12:49
A ja sam to platio pre 6 godina u ovlascenom servisu vise od 10.000 sa ugradnjom. Znaci öriginal"  :banghead:
Posle dva dana kolega se oslonio na njega i puknu u  zadnjem delu "glave" dva kanala gde se holsrafi usraljuju.

Ja sam taj originalni original za Logana svojevremeno platio preko 7000 dinara i mlatio sam se dva sata da ga ugradim. Trajao je oko dve godine, onda me je na Pančevcu isekla neka budala, pa sam nagazio na kočnicu i mahinalno se odupro rukom o njega, tako da se polomio u zglobu. Lepio sam ga i šrafio više puta, ali nije bilo neke vajde. Onda sam ga prišrafio šrafovima za drvo kroz dno za nosač, pa više nije mogao da se diže i spušta i tako me je služio više od dve godine.

Sada sam za Dustera kupio original Kineza u Bubanj Potoku za 1200 dinara. Smislio sam kako da mu napravim nosač od lima 2 mm sa zglobom za dizanje i spuštanje, samo da uhvatim malo vremena. Kad budem završio, postaviću slike.

lovac

Imaš li imalo srca da u novog dustera ugradiš neko kinesko sr..e, i da to još dogradiš sa nekim ručnim limenim improvizacijama ???

Razmisli, bolje bez naslona - nego sa nekom fatalnom budževinom ....

Veterinar

Zašto? Mnogo puta se na ovom forumu pokazalo da "budževine" mogu biti izuzetno praktične. Čekamo fotografije, pa ćemo dati sud.  :ziveli:

Damir Oravec

Ajd..i ja bi voleo da vidim poređenje budževine i originalnog naslona za ruku. Čekamo slike..  :kava:

Vihor

nasao sam kombinaciju za kupovinu preko ebay-a, ima mnogo lepih stvari za dacia vozila, pogledajte, izmedju ostalog i drzaci.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ivan-bgd

Može neki link ,pošto u spisku automobila nema dacie :ne:
p.s.al' zato jugo ima....

Vihor

#264
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

miki-bgd

Evo i ja da postavim slike. Kupljen naslon od nemanja46  :wave: , lepo je cucnuo. Juce sam ga stavio, ali mi je bio previse napred (i kad je podignut mi je smetao), pa sam ga danas pomerio nesto nazad, i uklopio se. Jedino je malo nezgodno raditi s rucnom dok je naslon spusten, ali navicicu se.

E da, kako sam busio rupe u sredisnjoj plastici  :hihi1: Uzeo sraf istih dimenzija kao onaj koji cu da koristim, ali nekoliko cm duzi. Uhvatio sraf za glavu kljestima, zagrejao vrh malim brenerom http://dx.com/p/jet-1300-c-butane-lighter-1320 i prosao kroz plastiku kao kroz puter. Nije smrdelo nesto posebno, a dobio sam idealnu rupu koja odgovara mom srafu.









ps. Ignorisite prljavstinu kod vozaca  :c:

zac

 :aplause:

Koja prljavstina????  :ne:  Jesi video kao mene, pre neki dan, to se zove prljavstina...  :hihi:

drzarkod

lepo...a meni pred nosom pobeze taj naslon...al tebi je bolje cucnuo... :too:

miki-bgd

Zac, nemoj da ga ne cistim sledecih godinu dana  :rtfm: :laugh1:

@drzarkod
Reko mi je nemanja da je kupio na bubanj potoku, placeno 1000din.  :ziveli:

nemanja46

Svaka cast ,lepo ti je lego  :) Obecao sam Mikiju da je prvi na spisku ako resim da ga prodam,tako je i bilo  :ziveli:  :)
@drzarkod ima na Bubanj Potoku dosta naslona po niskim cenama  :)