Pitanje za Bosance na forumu - kvalitetan servis za ugradnju auto-gasa u Bosni

prethodna tema - sledeća tema

Jelenko

Odgovor od jednog ovlastenog servisa....

Ugradnja u gotovini dodje 1150 KM,u cijenu je uracunat atest,dvije godine garancije ili predjeni 60 000 kilometara i boca umjesto rezervnog tocka.Oprema je poljska,Dt Gas System a takodjer smo zastupnici te opreme za BiH i sva vozila koja ste mogli vidjet na nasoj stranici su radjena sa Dt Gas Systemom.

Ja prvi put cujem za Dt Gas System ,a nisam ni ovde nesto primjetio da ga neko ima....,cijena je po meni povoljna.

milko

Citat: JELENKOP6 poslato 26.10.2010. - 11:44
Odgovor od jednog ovlastenog servisa....

Ugradnja u gotovini dodje 1150 KM,u cijenu je uracunat atest,dvije godine garancije ili predjeni 60 000 kilometara i boca umjesto rezervnog tocka.Oprema je poljska,Dt Gas System a takodjer smo zastupnici te opreme za BiH i sva vozila koja ste mogli vidjet na nasoj stranici su radjena sa Dt Gas Systemom.

Ja prvi put cujem za Dt Gas System ,a nisam ni ovde nesto primjetio da ga neko ima....,cijena je po meni povoljna.

Hajde da nastavimo sa informacijama na ovu temu.Šta mislite o ovom uređaju,zvao sam sve je kao što je JELENKOP6 napisao.Napomena,daju na Visa karticu na 12 mjeseci ali 10% skuplje.

http://www.markogas.com/

kiborggg

U poslednje vrijeme sam se baš uzvrtio zbog pitanja gdje kako i da li ce ostati garancija. Ne znam jel se nesto promjenilo al do sada ne znam ni 1 koncesionar/salon/servis reno-dacia u mojoj okolini ugrađuje auto-gas uređaj. Nasao sam samo u srbiji al otprilike mi garancija ne ostaje. Tacnije ostaje mi garancija ali da samo kod njih radim servise i ako se sta pokvari ulazi u garanciju. Ako ima koji koncesionar u BiH da ugrađuje auto-gas uređaj bio bi zahvalan za info.

slavko_bgd

Citat: JELENKOP6 poslato 24.10.2010. - 18:34
Iskreno nisam bio pristalica za ugradnju plina,ali kad vidim koliko je njih ugradilo zasto da nebi i ja

Tako je!!! Što da drugi budu bolji od Vas!

Raspitajte se i kod www.gassistem.com . Dobro rade i korektni su, dosta vozila ugrađenih kod nas se održava kod njih i obrnuto.
Pozdrav,

speedo

Evo jedan interesantan test za Bosance...a i Hercegovce

http://www.automotosvijet.com/test/4489-kratki-test-dacia-sandero-stepway-lpg-na-plin

CitatCijena ugradnje koja traje dva radna dana je oko 2.000 Konvertibilnih Maraka. Proizvođač cijelog sistema je Landi Renzo (ugrađen od strane koncesionara i servisera ta Renault-Nissan u Mostaru, Guma M doo), a garancija na sistem traje koliko i garancija na automobil što je u ovom slučaju 5 godina ili 150.000 pređenih kilometara.

dizelas

Naletih na ovo čačkajući po netu, pa rekoh da pomognem u nevolji:

http://forum2.orbis.hr/showthread.php?t=171451&page=4

Dakle, ako je sve ovo tačno, hrvatska firma "Auto-tim" je potpisala ugovor sa uvoznikom Dacie za BIH o ugradnji gasa u garantnom roku. Pretpostavljam ne za male pare, ali možda neko ipak nađe svoju računicu...

slavko_bgd

Dragi "dizelas", za Vašu informaciju: "TimAuto" iz Zagreba je svojevremeno uvezao od Landirenza veliki broj specijalnih setova za Opel i Chevrolet vozila. Raspitajte se kako trenutno stoje stvari za Vašu ZAFIRU i ako postoji uređaj i mogućnost ugradnje-Vaš prodavac bi u tom slučaju možda mogao da Vas prijavi u ICM i da vam omogući "Opel Assistance" i sve drugo u garantnom roku...

kiborggg

meni je kolega forumas speedo pomogao da prelomim jako interesantnim linkom. Zakazao sam za 14.07.2011 ugradnju u Guma M. Javljam utiske posle ugradnje.

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

speedo

Svakako napiši svoje iskustvo :to:
Mene je odbila visoka cijena (kažu hiljadu eur.) + mala kilometraža na godišnjem nivou + prilično normalna potrošnja sve sa klimom i dosta loko vožnje (oko 15 litara za 225 kilometara).

kiborggg

cijena ugradnje jeste visoka. Ja se nadam da ce mi se isplatiti za godinu, mozda i ranije s obzirom da sam za 8 mjeseci presao 22000 km. Javljam se posle ugradnje.

milko

Jedva čekam da pročitam tvoje utiske,jer neznam nikoga ko je kod njih ugrađivao auto gas pošto su tek počeli.Cijena je oko 1100 eura i auto se ostavi kod njih 2 dana.Mislim da je to dobra investicija koja se bez obzira na godišnju kilometražu sigurno isplati.

leotar

1100? Malo skocilo. Bili su na 2000 KM. Poceli su oni malo ranije, ali nije bilo zainteresovanih. Znam da su mi to rekli kada sam kupovao auto kod njih, u februaru 2010. Tada sam se raspitivao i prilicno su me obeshrabrili oko toga(?). Nije mi toliko potrebno jer i ne prelazim puno godisnje. Mislim da je ta ugradnja bila preko neke firme iz Splita.

milko

Rekli su mi da su počeli sa ugradnjom tek krajem petog mjeseca i da su prvi od ovlaštenih u BiH sa takvom ponudom.Imaju jednog Stepwaya sa ugrađenim LPG, testni može se probati ko je blizu i koga zanima.

kiborggg

Meni su rekli 1000e da je ugradnja. Idem sutra za Mostar u 6 am. Auto ostaje 2 dana. A prvi stepway sa plinom sam vidio u Zenici. Mislim da je autokuca Beganovic, ako se ne varam. Bili dani otovorenih vrata proslog mjeseca. Ja sam pregledao auto i ugrađeno je savršeno. Nadam se da će tako biti i kod mene.  :ces: