Stigao Stepway DCI :D

prethodna tema - sledeća tema

asimov

Sva prica oko finansiranja je uspesno zavrsena, danas sam pokupio auto (bordo - kao sa slike) i ukratko - odusevljen sam :D :aplause:. Auto je udoban, ide veoma dobro i evo da sa vama podelim par stvari koje su mi prve zapale za oko:

-plasticna sipka za proveru nivoa ulja (tesko se primecuje nivo, moram dooobro da se zagledam, da li je tako reseno i na Renaultu?)
-ogromni bocni retrovizori :D naspram prilicno siromasnog unutrasnjeg
-velika kolicina obrtnog momenta vec od nekih 1600 - 1700 po mojoj proceni  :lux: (nisam stigao da nadjem graf na netu)
-malko neodlucan pokazivac temperature  :ne: (ili je 0 ili 2 ili 4 :D, takodje me tu interesuje vase iskustvo?)
-sam menjac ima hod srednje duzine ali mi se cini da situaciju dosta pogorsava visina rucice, mada sam ulaz u brzinu je super odlucan sto mi se veoma dopada
-kvacilo je vrlo mekano sto dosta olaksava voznju (mozda malo visoko za moj ukus)
-volan daje utisak nepovezanosti sa tockovima i ume da prenese ostrije udare

Toliko za sada, 70 km prvi dan, videcemo kako ce se sve razvijati, za sada sam prezadovoljan, plastika i slicne stvari vezane za enterijer me ne interesuju, jedino mi je nepristupacna kontrola za usmeravanje ventilacije al dobro sta je tu je, za to su delom zasluzni i moji gabariti :D (195cm). Navatao sam druga za kupon, verovatno cu ugraditi naslon sledece nedelje, mozda doplatim malo da uzmem i gumenu kadicu za gepek. Kad bude lepse vreme postavicu i slicice :D.
Kucamo se :D.

Loganovac

Čestitam, u zdravlju da se voziš!  :aplause:

Što se navedenih pitanja tiče, sve smo to već obradili u odgovarajućim temama, samo treba malo pretražiti. U svakom slučaju, važno je da si zadovoljan. Kupio si super makinu, uživaj!   :ziveli:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiconix


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Aleks

Cestitam, u zdavlju se vozio!!! :aplause: :ziveli:

Jelenko

Cestitam,neka ti je sa srecom... :ziveli:

brave


david

Cestitam neka ti je sa srecom

dzony4

Ako ako, samo nek se kotrlja.  :wave:

shole

Čestitam i mnogo srećnih kilometara da napraviš! :ziveli:

Sir Oliver

Živ bio i da te služi kako treba!!!  :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

crevce


asimov

Hvala na toplom prijemu :D, 220 km za sad, sve ok, nema cudnih zvukova, dacu mu jedno 2 hiljade fore da sve legne na svoje mesto pa cu malo na autoput da vidim i tamo potrosnju  :zurka: