Plastični delovi prednjeg branika

prethodna tema - sledeća tema

zac

Drago mi je da si uspesno promenio resetku, ali nam ne rece cenu nove?  :to:

petar313

#16
Pokusao prvo kod Zeljka. Nije stiglo. Izdangubio 10 dana.
Zvao prodavnice po bg i dobio odgovor da je 1500 din. i da nemaju i ne znaju kad ce imati.
Zvao hit auto. Odgovorili mi da imaju na stanju jednu original i jednu zamensku. Cene 1800din i 2800 din.
Uzeo skuplju. Zadovoljan kvalitetom ali sad ovako smiren mislim da je malo-mnogo previse.
Uglavnom sad je sve kao novo. Cak mi i branik stoji malo bolje nego sto su ga u fabrici namestili.

krle

 :to:
Odluka da  kupiš originalan deo je, prema mom mišljenju,  potpuno ispravna. Ja sam    to isto uradio.   

Ja sam  na  mom Loganu   zamenu  rešetke na desnoj strani  uradio  bez skidanja  branika i nije bilo nikakve opasnosti po  kondenzator klima uređaja i sistema cevi. 

vodolija

Sinoć sam prilikom povratka sa placa zveknuo mačku ( istrčala pred kamion, ja išao u susret kamionu i ona da pobegne od njega zalepi se u mene ) srećom sam dobrano prikočio. Prilikom udarca ispao mi je valjda usmerivač vazduha i maglenka ( pukla jedna žabica držača maglenke - leva strana logana ) - jedva sam u mraku uspeo da skinem maglenku. Šta mi je činiti, kako pričvrstiti maglenku bez te jedne žabice? Svaka pomoć dobro došla!