Dacia part 3 - Duster

prethodna tema - sledeća tema

Sir Oliver

 :too: :aplause:
Stvarno šteta za klimu.. al onda ne bi bio 7 tisuća. U svakom slučaju, u zdravlju ga vozio.
I drink to make other people more interesting.

ropee

Čestitke na Dusteru  :too:

Zbilja auto izgleda NOV .  :aplause:

zac

U zdravlju da ga vozis!!!  :ziveli: :too:

Raja

Do'tore, zavidim ti. Lepo si pazario. :ziveli: Doteraj ga ove zime u Kovačicu. Ima da budeš na čelu kolone, da razgrćeš sneg, a mi ćemo za tobom. :Smiley:

vujanovgoran

Cestitam i neka te sluzi po sistemu "nahrani kera i nista ne diraj"  :too:
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Loganovac

Valjda svinje treba da na'rani...  :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks

.... ili prasiće?  :laugh1:
Cestitam!  :ziveli:

asimic

Josag narani i pucad ne diraj!
:)

drzarkod

Ma ima ja da naranim koga za cast a nadam se u Kovacicu kad dodjem i vas ostale.....a diram jedino zenu..... :lau: :lau:

lakistrike95

E pa ovako, da i ja predstavim automobil. Tema sama kaze Duster. Benzinac, 4x2, ali vozimo ga na TNG, odmah pri kupovini ugradjen TNG, cini mi se da bese sekvencijalni, nisam siguran. Uzet je sa klimom, uzeli smo uz njega patosnice, zatim nasli i presvlake, ubacili naslon za ruku, sto se enterijera tice, nije lose, mada me nervira sto su bas stedeli, prvo nema drzaci iznad glave na zadnjim sedistima, samo na suvozacevom ima. Pa da kazem nesto i o tome kako ide, ja sam skoro uzeo dozvolu, tako da ga ne vozim puno, mozda 3-4 meseca, sto se mene tice ide super, motor je trebalo razraditi, do 5 000km nije kao smelo da se predje 3 500 obrtaja, to smo postovali, mada i sada retko kada predje 3 500, jedino bas kada upadnem u rizicnu situaciju kod preticanja, to mozda 2x mi se desilo, benzina ne znam koliko trosi, gasa je trosio 7.2l, mnogi su se cudili ovome, sada trosi oko 8l-8.5l, a sada je gas obicno djubre, ne vredi nicemu, na autoputu pri brzini od 140km/h trosio je oko 10l, u petoj brzini na 140km/h je na 3 200 obrtaja cini mi se. Malo je glasniji zbog guma, 215/65 R16, pa se pri vecim brzinama vise cuje, ali pri krstarecoj brzini je sasvim dobar, isproban malo i po terenu ako nije 4x4, nigde nismo ostali sa njim za sad, sve u svemu solidan auto. Ako nekoga zanima jos nesto, tu sam. :D


drzarkod

Ja imam drzace na zadnjem sedistu....hvala na trudu mada nam se neki podaci neslazu, ali je ti verujem.....milion faktora uticu na brojke... :too:

lakistrike95

Za brojke se slazem, nigde nije isto, zavisi u uslovima u kojim se vozi, kvaliteta goriva i mnogih drugih faktora, e imam i zamerku sto nema board computer.

zac

Neka je sa srecom auto...sto se tice board computera...neki su obecavali tutorijal za ugradnju istog...
:banghead:

Loganovac

Citat: lakistrike95 poslato 13.11.2013. - 18:16
... na autoputu pri brzini od 140km/h trosio je oko 10l, u petoj brzini na 140km/h je na 3 200 obrtaja cini mi se.

Čini ti se.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

drzarkod

loganovac.  :lol1:...možda 4200 obrtaja..ja preko Torque-a pratim potrošnju i ostale parametre...netreba mi BC.