Još jedan sandero u familiji.....

prethodna tema - sledeća tema

DrJekyll

Napokon su mojoj tašti odobrili kredit i danas smo preuzeli novog sandera....vozio sam ga čitavih 10km i to je to, a sutra ona već sa njim pali za TS :cry: Biće prilike i okupljanja pa će da dođe cela flota (Sandero 1, Sandero 2, Duster) :cul:




Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Aleks


miki-bgd


Stefy


Milan



bind


Loganovac

Prava Dacia familija...  :lux:
Vama bre na rumunskoj granici ne treba da traže pasoše!  :lol1:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

Citat: Loganovac poslato 09.08.2013. - 17:47
Prava Dacia familija...  :lux:
Vama bre na rumunskoj granici ne treba da traže pasoše!  :lol1:

:lau:


Evo još par slika:



I ovde je zatvoren prostor kod A stuba....


Jel se meni to čini ili su oni promenili raspored pumpanja guma...mislim da je kod mene nazad 2.2, a napred 2.0


:aplause: za nalepnicu na pragu, nisu morali u ambience paketu da je stave...al eto, tu je


Lepa unutrašnjost


Sviđa mi se što su stavili pregradu za odlaganje stvari i na zadnjim vratima i prilično je velika


Opasan izgled sa strane...


...i takođe od napred


Ako su ovde stavili gumu (keder) to znači da ipak ima neke veze, tako da....čim stignem ga stavljam


Ne znam da li ima neke veze što je keder ovde prekinut, možda bi se manje čuo vazduh da je produžen.... :ces:


Prvo pakovanje gepeka, ne staje kao u Logana...ali dosta može da se upakuje i u Sandera


KM sat...trenutak kada se daje kontakt




To je sve što sam islikao za 1 dan, a biće još slika kada mi tašta opet dođe u posetu (sada se radujem njenim posetama :lau: )
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Zoran

Da se i ja prijavim u ovu temu. Danas zet kupio Sandera 1.6 (metalik,el. podizači prednjih stakala,servo volan, klima) u Mostaru. Godina 2008, 150 000 km, cijena 7050 KM (3600 eura.) Jedina ozbiljnija zamjerka ima tačku na šoferki ispod brisača desnog i to značajnu koju nismo ni vidjeli dok nismo kući došli. Ja sam ga malo vozio sve mu je bolje za nijansu nego na mom samo je upravljivost neposrednija (bolja) na otvorenom putu bez serva ( na mom Sanderu).
Sam svoj gazda - vazda.

Veterinar

 :aplause:

@Jekyll

Sto se pritisaka u gumama tiče, ja sam (bez zezanja) ubedjen da je raniji raspored (napred 2.0) bio serijska greška i o tome sam pisao ranije i pre sedam godina se obraćao RNS. Kako god. Cestitam Zokijevom zetu i i tvojoj tašti na dobrom odabiru automobila.