Moj Logan 1.4 MPI

prethodna tema - sledeća tema

zac

A jesu ti rekli da tvrdo punjeni amortizeri tri puta krace traju od fabrickih!!!!    :write:

Logan_Freak

ma briga me za to :D vazno da izgleda i bude kao karting

zac


Tale

Meni nije jasno napucavanje Logana.  :ne: Ajd da mu staviš neke lijepe felge i da ga ofarbaš u boju koja ti se sviđa.  :too: To shvatam i podržavam. Ali praviti od ovakvog auta neki karting i opasan izgled je krajnje smiješno. Pogotovo što u takvim slučajevima po pravilu ostane isti motor i mjenjač pa još i nasmiješ nekoga na semaforu kada se vučeš kao krava, a izgledaš kao formula klesana u kamenu.  :doh: Loganu je fabrika dala jasnu namjenu i kao takav ispunjava je veoma dobro. Ali za cirkus postoje drugi automobili.

Logan_Freak

uradice se nesto i na motoru kao na primer chip tuning veci izduv i tako to ali prvo izgled

Tale

Ne znam.... Srećno, ali ja to ne bi radio.

zac

Shvati ce i on to jednog dana.  :D

Veterinar

I pored toga sto ja to ne bih radio, razumem ljude koji su u tom fazonu. I sam se odusevim kad nesto poput



prodje pored mene.

hobbista

Vi kao da nikada niste imali 18 godina?

@Logan-Freak:
Na slici koju je Veterinar postavio možeš videti da auto nije spušten do koske - dodati su mu spušteni pragovi i niži branik.
Pošto si u kraju koji ima prilično meštana u belom svetu, probaj da vidiš da ti neko donese firmirane kraće opruge (npr. Eibach). Koliko se sećam, napolju su oko 150€ i mnogo je bolje nego seći postojeće.
Poigraj se malo sa poliesterom sa branicima i pragovima - ako nadješ simpatične pragove od drugog auta mogu da se prekroje za tvoj.
Chip tuning zaboravi na tvoj motor, jer nećeš dobiti ništa što bi te zadovoljilo.

Uglavnom: prvo smisli koji bi motor ubacio (snaga) pa onda radi redom. Motor je poslednji na spisku, a prva stvar su kočnice i trapovi!
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

ppejic

@Logan_Freak

Ako zelis da ti bude kao karting, pošto ga budeš spustio, skini mu krov i sva vrata, mada moraćeš zbog toga ojačati mu i konstrukciju. Pretpostavljam da ti limarski poslovi nisu problem.

ex-user

ja bih započetak prefarbao Dacia plavi znak u crvenu boju , da se slaže sa karoserijom  :hihi1:
bla bla bla

Logan_Freak

#41
ne svidjaju mi se ovi branici vise sam za klasican izgeda sa sirokim felnama i spustanje
http://img820.imageshack.us/img820/8019/img3959xd.jpg ovako nesto je po meni taman. :D

DarioGTI

Evo ti dva ogledna primjerka. Meni osobno se jako sviđaju.
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Logan_Freak

#43
i meni se ovako svidja ali ne mogu da nadjem ovakvu masku i nastavak za zadnji branik,a nastavak na prednje braniku je od astre g

Lazar@

sto se amortizera tice