Koliko ste presli svojom Daciom

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Dadokg

U februaru sledeće godine biće deset godina od kako je Stepa stigao.
Za sada kilometar sat na 94000 km.

nenad28

Logan 2005      270.000 km
Logan 2022             800 km

glavonja3

Logan 2006 270 hiljada
Logan 2017 175 hiljada

Cmok

Sandero Stepway 2 (2020), nakon nesto vise od godinu i po dana otkako sam ga uzeo otkucalo je 10.000km prije nekih sat vremena.






zzechner_sk

Danas će zaokružiti na 110000 km užitka  :to:
od 01.05. 2020. 60000 km.
Hvala Bogu, zamenio samo dve sijalice kratkog svetla, jedan set brisača prošle jeseni, a prošlog mjeseca i ablender (hvala Veterinar na iskustvu, pa sam znao šta se dešava - taman izdušio na GP Bajakovo pri ulasku u Srbiju pred Uskrs...). 
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

nik

Logan 1.4, jutros, posle 16 godina (- 1 dan  :)).



Čiča piči k'o zmaj, tek razradio motor.  :hihi1:
Ne ga menjamo.

Ljuba_Zemun

Na putu za Madjarsku, kod Indjije, 123456km. Dokaz je snimak u mobitelu  :) Sandero 2, 2013.

Loganovac

Čiča Logiša, alal vera!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Čestitam.
648 000 km, na mom Sanderu
Sam svoj gazda - vazda.

Andrix

Ja opet da poklapam sve, 65000 zs 9 god. Pamtite to kad budem prodavao...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

MitarMrgulic

Logan MCV 1,0 Sce, feb/ 2018. godine, nakon skoro 5 godina, koliko traje garancija, negdje na oko 33 000 km pređenih.

S obzirom da je u garanciji, koja je do 100 kkm, žao mi je što nisam prešao više, ali drugo je auto u kući, ne vozi se toliko itd.

Za ovo vrijeme, redovni servisi i "pročepljenje" prskalice zadnje šajbe, kao jedina intervencija u garanciji :)

Idemo dalje!

Sir Oliver

Mart 2011.
Nikada me nije izdao, samo sam ja njega, jer sam ga vozio u pogresan servis, gde su mu menjali i sta treba i sta ne treba. Inače, samo mi otislo nešto (zaboravio sam sta) kod kartera, i kvasilo mi kaiš. To je to, za skoro 12 godina.
Tako mi i treba kad nisam otišao kod Hobija, i trebali su da me oderu i uzmu 4 puta vise od realnog...
Što reče neko, tek se razradio... idemo dalje.
I drink to make other people more interesting.

kiconix


MitarMrgulic

Prije nekoliko dana, lokacija Mostar-Sjever, za nepunih 5 godina, koliko je Logan MCV kod mene :)