Družim se sa Dačijom više od deset godina

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Pa tu nema konkurencije.
Bila bi mrtva tema.

Andrix

Pa ja se onda izvinjavam jer sa nijednom do sada pojedincno nisam proveo 10+ god, ....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Veterinar

Ja sam naslov doziveo kao "sa Dacijom", kao markom. Ako je tako, ukupno sam razne modele vozio 21 godinu (a vozim. Ih realno 16, od 2006. godine). Ako bi se gledalo kao voznja pojedinačnog automobila,  mislim da ce tek Jogger za desetak godina moći da se nađe u ovoj temi.

Veterinar

Proslo je punih dvadeset godina kako sam video rane najave prvog Logana i otkako sam poceo da navijam za taj, a kasnije i ostale modele Dacija koji su nailazili. Volim ovaj forum, ovde me razumeju.
  Verujem da sada ima mnogo vise clanova koji se druze sa Dacijama vise od deset godina.  :ziveli:

saša61beograd

Kakve su ekonomske i ostale okolnosti,naslov teme može da se prepravi u "dvadeset godina".

Ayrton

Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Loganovac

Ŝta nažalost? Moj kolega ima Daihatsu Sharade i Juga iz osamdesetih i tvdoglavo ih i dalje vozi. Ima doduŝe i PT Cruiser-a kojim nije stigao do Grčke na letovanje, pa smo ga zezali da bi bolje bilo da su krenuli Jugićem. Hoću da kažem, ako je "nažalost" ŝto je Dacia i posle 20 godina auto, onda se ne razumemo.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd

Pre neki dan sam iskoristio popodne da se družim sa mojim Loganom.Povadio sam sve iz gepeka,sve do golog lima.Osim malo prašine,tamo je sve savršeno.Po neka beznačajna tačkica korozije,tek da se vidi da je od gvožđa,a ne od plastike.Čak i one klapnice na za ventilaciju na zadnjim krilima rade kako treba.
Ono što sam video tamo,bilo bi grehota "pokloniti" nekome za par hiljada.Ostajemo zajedno Logan i ja i nisam nesrećan zbog toga,naprotiv.

Ayrton

Izvinjavam se.
Moj komentar je bio samo u odnosu na prethodni post. Nije problem Dacia, nego taj što ne mogu da kupim novu ili makar noviju od moje.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

saša61beograd

Taj problem danas ima 2/3 sveta.Ako je to neka uteha.
Ili kupuju Dačiju umesto Megana ili Lagune.

Andrix

Ja sam u opticaju od 2004.g. sa prvim Loganom, a tada sam ga uzeo jer kad sam ulazio u staru daciju, koja je bila u ponudi udarih glavom u krov. Mnogo su napredovali pogotovo sa 3.modelom, ostalo bio samo neki facelift. Takodje se prati i trend novih verzija motora, svaka serija sa drugim paketom.Nista posebno nisam vezan za Daciju kao marku, ali sam ispratio sve tri generacije. Ali sam zato vezan za forum, i to me drzi...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari