Reno Sava - Beograd, Karaburma

prethodna tema - sledeća tema

Kocijas

7 godina kod njih radim sve servise i prezadovoljan sam. Uvek maksimalno profi, ljubazni, posteni za razliku od nekih drugih kod kojih sam isao dok nisam cuo za ovaj servis. Mozes mailom da trazis ponudu, napises broj sasije i sta zelis da se radi, koje delove hoces, original ili motrio i u roku od 24h dobijas odgovor sa preciznom cenom za delove i rad i ta ponuda vazi 7 dana. Dobro je znati unapred pa nema neprijatnih iznenadjenja. Sve preporuke!

acalisse

Takođe sve preporuke za servis, i ako sam kod njih samo 2 godine.
Sve je ispoštovano sa njihove strane i po dogovoru.

shole

Pridružujem se preporukama! Ljubazni,korektni...Neki dan ,dok sam čekao da mi auto bude gotov,a u međuvremenu se raspitivah za novi duster,šef servisa me pozva da odemo na probnu vožnju po Mirijevu.

Andrix

I ja imam sve pohvale, mada sam video da na mom Sanderu u gar.roku-obavezan ovl.servis- su stavljali Mannov filter za ulje, i ja sam nastavio tim tempom. Ipak nije Renoov, a i njega bi dobro naplatili...Takodje sam video da sipaju i Castrol ulje, mada ne i da li u gar.roku, sto pre 10-tak god se nije moglo videti u Renoovim servisima.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

silent

Hvala svima na prenetim iskustvima! Obaviću mali servis kod njih, po svoj prilici. Poslaću im upit za cenu malog servisa, proveriću i koje ulje nude i da li mogu da ponesem svoje.

shole

Meni uvek sipaju elf 5w-40,3l.

ivan-bgd


Erazmo

Rade još uvek, nekad su bili na dobrom glasu. Meni su pod nosom, al pošto sam auto uzeo u Kompresoru - onda sam kod njih radio mali servis

kiconix

Kakve veze ima gde si kupio auto, odrzavas tamo gde smatras da je bolje.

jasho

Jel ko radio veliki servis kod njih? Kakvi su sa cenama i kombinacijama?

Daniel

5 godina odrzavam oba auta kod njih.
Radjena 3 velika servisa. Malih ni ne znam broj.
Poslednji veliki za traktorce sa horidjidji delovima, 28 vajferta. :lazy:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

jasho

Hvala Daniel, rekoh ajd da pitam, nije mi još vreme za veliki, ali čisto da imam informaciju ukoliko nam glavni majstor Hobby ne bude u mogućnost'! :to:

kiconix

Daniel siri dezinformacije, to su cene za njega, za mene je veliki kod njih kostao oko 45000, ne znam bas u dinar, obrisao sam predracun koji su mi poslali.

dekiv68

Jel ta razlika u ceni posledica razlike u tipu vozila ili je do vlasnika vozila :conf:

cika mili

Citat: kiconix poslato 05.04.2019. - 07:52
Daniel siri dezinformacije, to su cene za njega, za mene je veliki kod njih kostao oko 45000, ne znam bas u dinar, obrisao sam predracun koji su mi poslali.

Čini mi se da sam i ja dobio sličnu ponudu (42.000 rsd) za veliki servis u oktobru 2016.