nova dacia u mom domu :)

prethodna tema - sledeća tema

Boki

od pre 10-ak dana sam postao vlasnik jos jedne dacie! nadam se da cu i sa njom biti zadovoljan kao i sa ovom koja gazi vec 920000. u pitanju je dacia logan mcv iz 2007-me godine, 1.6 87kw, ac lpg. za sada sam zadovoljan ovim pazarom! :D

Loganovac

Ne postoji bolja preporuka od ove!  :aplause:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boki


Vladan P

Neka ti je srećna kao i prva :to:
Zajedno smo skupa !

ivan-bgd


miki-bgd


zac

Neka je sa srecom..i njom da zgazis milonce!  :too:

cika mili


Jelenko

Bilo bi lijepo da nam malo opises kakve si kvarove imao sa loganom iz 2005-e,naravno kad budes imao vremena..;)
Cestitam na kupovini drugog logana,nek je sa srecom  :aplause:

Boki

#9
hvala svima! izvinjavam se greska 87ks!
pa nista specijalno od kvarova nisam imao, redovni servisi, prosle godine na 813000 je pukla glava motora i malo pre toga imao sam problem sa linijskim kaisem, majstor greskom nije doveo rolere i remenice u liniju. setovi kvacila uglavnom lukas stavljani izmedju 150 i 180 hiljada su prelazili u taksiju. tad kad je bio problem sa kaisem zapustio sam auto, jel me je izludeo i resio da ga dam na otpad, medjutim nasao majstora koji je resio problem, ali zaboravio potpuno na veliki servis koji je trebalo odraditi... pre neki dan je i on odradjen posle verovali ili ne 138000 umesto 60000 na koliko je radjen uvek, za divno cudo i roler i kais su bili u ok stanju, dok vodena pumpa i nije. problema sam imao ranije i sa poluosovinama i moj savet vam je na otpadu kupiti polovnu iz originala, a ne neku kopiju u prodavnici za 6-10 hiljada, jer sam imao mnogo neprijatno iskustvo, tj. pucale su te poluosovine. trap kao trap uglavnom ok, cesci problem sa desnom jabucicom i levom sponom sam imao, to uglavnom uzimam iz kopije, tj. iz asam-ovog programa. ne znam sta vas jos zanima slobodno pitajte...

trajce

Cestitamo Boki i na novom MCV-u  :too:  :aplause:

Jelenko

#11
Hvala Boki!
Ako se ne varam i taksista iz Ivanjice je imao problema sa pucanjem glave motora....
PS;pisem u pogresnoj temi pa ako nije problem nek nadlezni prebace u odguvarajucu  :rtfm: