Uskoro stiže Dacia bazirana na starom Twingu

prethodna tema - sledeća tema

boxit


saša61beograd

Bilo je najavljeno i ranije i mislim da je gotovo sigurno.
To je profitabilan segment tržišta i normalno je da Reno-Dačija ne propuste da i tu uzmu neke pare.Posebno što ih ništa ne košta;kompletna mehanika,platforma i motori su isti kao na Loganu i Sanderu (i Tvingu,Kliu 2...itd).
Novi Tvingo koji je u najavi, prave sa Mercedesom,imaće motor pozadi,mnogo inovacija i sigurno neće biti jeftin.Ova mala Dačija biće,zapravo,nastavak priče o prvom Tvingu - mali,jeftin i simpatičan auto.
Meni se sviđa.

boxit

I meni se sviđa itekako. Delim tvoje razmišljanje i takođe sam siguran da će novi "gradski mališan" za neku godinu nositi značku Dačia - bar sada kada se izborila za mesto na tržištu i kad su pokazali da ljudi moraju da prihvate da marka Dačia postoji ma kakvo mišljenje (uglavnom predrasude) imali o njoj kao proizvođaču.


Keka

Simapticno, upotrebljivo, ali u odnosu na Sandero-preskupo.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


boxit

Citat: Keka poslato 28.03.2014. - 21:24
Simapticno, upotrebljivo, ali u odnosu na Sandero-preskupo.
Pretpostavljam a i nadam se da će zadržati isti cenovni odnos novog modela u odnosu na SANDERO kao što ima TWINGO u odnosu na CLIO. U suprotnom ne bi imalo smisla....?

ivan-bgd

Sa strane liči na starog jarisa,a zadnja svetla su mogla malo višlje da se postave.Ostalo je ok.Već prepoznatljiva sandero-logan njuška.

drzarkod

svetla zbog crnog branika deluju nisko....inace meni je ok narocito za 5000 eur ako bi bio.... :whistling:

ivan-bgd

Biće toliko...ali neki klot...kome treba maleni automobil kupiće ga,ali je neki malo opremljeniji preblizu sa cenom sanderu.

Loganovac

Čitam ovu temu i pitam se šta li ova dvojica imaju da izjave po ovom pitanju?





Svetu se ne može ugoditi!  :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ivan-bgd

Citat: Loganovac poslato 30.03.2014. - 11:08
Svetu se ne može ugoditi!  :ne:
Drugačije  nikada neće ni biti.Ukusi različiti ,a i džepovi.Kada bi nas slušali (u Srbiji) šta mi volimo i za koliko para ,sve bi fabrike propale.Na njihovu sreću ostaje nam samo da nalazimo prednosti i mane na vozilima.