Dacia Sandero II

prethodna tema - sledeća tema

Andrix

Zanimljivo, sad me baci u razmisljanje, za 20 e vredi ugraditi
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

kiconix

Upravo sam na to i mislio.
Nje mnogo, digitalni je a može biti vrlo koristan.

Andrix

I vise od toga, znacu kada je i postigao radnu temp i kad ide preko nje.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Keka

Thalia sa istim motorom ima indikaciju temperature, senzor temperature je standardni sa tri pina (http://www.dacia-delovi.com/?495,senzor-temperature-vode), mozda bi se to cudo uz adekvatno programiranje moglo povezati i na sam senzor.

Ili ubaciti tablu iz normalnog Sandera ili Logana.

Ta nova tabla mi se nikako ne svidja.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

meni je ovakva tabla
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

zac

Tabla estetski nije losa, ali da ne stave termometar motora...  :cekicem:  .... mislim stvarno....  :ha:

Keka

Citat: hibernacija poslato 21.04.2013. - 10:51
meni je ovakva tabla

Vala bas su debilno nagurali deo lampica na mesto gde skazaljka moze da ih zakloni  :doh:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

Ja nemam bord comp, tako da displej pokazuje samo gorivo, a iznad sat, km, i ukupnu km, ali samo jedno od ova tri, koje se podesi vec, sto je opet smesno
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Zoran

Mogli su staviti metalnu kazaljku sa prorezom da se vidi kroz nju.
Sam svoj gazda - vazda.

vujanovgoran

Citat: hibernacija poslato 18.04.2013. - 09:43
Stigao novi Sandero, utisci....novo je novo, motor 1.2 malo je tromiji od ranijeg logana 1.6 tng, videcemo kako ce se pokazati

Hibernacija, cestitam na novom autu  :aplause:, neka te sa srecom sluzi. Ja sam malo bio odsutan sa foruma, pa cestitke tek sada. Inace za nekoliko dana i ja menjam mog logisu za logisu II  :kava:.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Andrix

Ma i ja sam se razmisljao izmedju Sandera i Logana, ali zena je prevagnula, kaze sto opet da kupis isti auto, a on ni po cemu nije isti....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Veterinar

Mada postoji tema za to i mada o ukusima ne vredi raspravljati... Logana bih uzeo pre Sandera.

@Vujanovgoran
:to: Brzo stigla 2015-ta...  :nami:

Andrix

Jedna novost, odglavio mi se plovak. Posle sipanih oko 25 l goriva i predjenih 80 km prvo je upalio rezervu, pa su crtice  skocile na preko pola rezervoara, sto mi se cini realno stanje. 
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Veterinar

 :to:

Preporučujem da o konkretnim problemima sa Sanderom II pišemo u odgovarajućim temama. Znam da je to vezano za baš ovaj model Sandera, ali vremenom će ova tema postati krcata raznolikim postovima vezanim za kvarove, popravke, zamerke i pohvale.  :wave:

nik

#359
Danas na ulici prvi put uživo video novog Stepveja II (banuo iz bočne ulice).

Mogu reći samo  :hall: :hall: :hall: (vilica mi pala do patosa).

Vidjao sam do sada i Logana II i Sandera II uživo, ali ovo ...


Edit: Izvinjavam se klanu Loganaša (čiji sam član i sam), ali mislim da znam koji će mi biti sledeći auto.