Dacia Sandero II

prethodna tema - sledeća tema

miki-bgd

bas mu je ruzna boja  :hihi1:

najjaci je suvozac, bas je pokazao finu...  :)

DrJekyll

Jel ja to naslućujem mali spojlerčić nazad i promenu položaja brisača? I jel to ovaj nama pokazuje srednji.....
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

zkazi

Ma nije... ne pokazuje on to... krenuo je da se počeše po glavi :40:

abc123

Samo da mu "nakaleme" jedno 7-10 cm pozadi, da bi povecali malo prostor za noge saputnicima i bice to idealna merka za auto u ovoj klasi.  :to:

Lazar@

ovo ce opako da izgleda...naprijed malo restajlinga, drugaciji branici i mrezice branika, felme 17',ali mi je pozadi totalno drugaciji vidim opaki auspuh(mozda ubace neki jaci motor) jedva cekam da ga vidim...CIni mi se da dosta lici na stepway-a samo sto ovo izgleda mnogo urbanije od njega...ono pravi gradski auto,a stepway mi je nekako vise offroad...Nzm ali uglavnom jedva cekam da vidim kako izgleda  :dobro:
Moze li to biti nesto od ovoga?  :hm: :hm:


ovo ne izgleda kao sandero uopste  :40:

jasho

Na ovom prvom Pejinom linku, rekao bih da ja napred dosta sličan Lodgiju, osim farova koji su uži čini mi se?!

DarioGTI

Te dvije slike se već dosta dugo vrte po internetu. Ono prvo je zapravo samo facelift aktualnog Sandera, a ovo sa druge slike bi možda mogao biti novi Sandero (veoma optimstično rečeno).
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

jasho


bmiillan

ova druga slika u lazarevom postu deluje kao prepravljeni reno megan generation.

radovao bih se ali sumnjam da ce tako izgledati
nemoj na silu uzmi veci cekic

Dachaa

Da,da na ovoj drugoj slici mi ovako kad ga pogledam ima crte Megana III.Svidja mi se  :to:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

samsung

Slike novog sandera...
pozdrav iz St.Pazove

Jovunalola

Zadnje staklo mi liči na korsu...
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

Dachaa

Dopada mi se lep je  :aplause:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

miki-bgd

#14
Svidja mi se i novi Sandero, kao i Logan. :dobro: Jedino, sto kaze jovunalola, zadnji deo je vec poznat.

PS. Sad uporedjujem slike i porpilicno sam siguran da su novi Logan i Sandero skroz isti, jedino im se razlikuje guzica.

Procenite:

http://www.daciaforum.in.rs/index.php?action=dlattach;topic=4497.0;attach=9678;image
http://www.daciaforum.in.rs/index.php?action=dlattach;topic=1735.0;attach=9664;image