Sandero Prestige?

prethodna tema - sledeća tema

eastcowboy

Renault Sandero Prestige 1.6 16V automatski DP2
http://www.renault.ru/media/prices/att00270008/Sandero_price.zip

+ 34000 nova ruska rublja ~ 840 €

Loganovac

Sandero Prestige?  svašta...  :banghead:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

eastcowboy


staracstol

Evo počeli oni ko Ford. Uvale ti tu ogromnu spravu koja zvuči ko polni organ i onda samo moraš da baciš gomilu para na praćku koja će ti držati neku krštenu spravu. Što ne mogu ljudski da ostave otvor pa da kupiš šta oćeš?

LeNgenda

Zato sto medju kupcima ima mnogo vise onih sa truba-usima kojima su estetika i nemogucnost kradje, kao i bolji ukupan utisak o enterijeru mnogo bitniji od mogucnosti izbora muzike koji ne bi znali kako treba ni da naprave.

Verovatno nije Bose, ali sigurno bolje zvuci od mog Evertona koji je pre 3 godine kostao 4.990 dinara u Tempu, a ja sam i njime prezadovoljan dokle god svirucka. Ja bih voleo da vidim kod sebe u autu ovo sokocalo sa slike.

Ovo je isplativije i fabrici i veeelikom broju kupaca, toga si i sam sigurno svestan. Nije prvi put da ucena manjina pukne pod pritiskom neukog puka.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

staracstol

To je paprena naplata jeftine sprave. Iz Forda Fokusa Mk1 sam izvadio fabričku spravu. Pravi je Sony i zvuči ko polni organ a ne HU. Izobličenje počinje sa 70% opterećenja a na 100% opterećenja su zvučnici (Infinity) grebali da izađu iz vrata. Zamenom fabričke sprave za Sony cdx-gt500 je nestalo izobličenje, zvuk je i na maloj snazi postao neizobličen a voditelji su odlučili da izađu iz svojih buradi i puste me da ih čujem, za promenu. Moja iskustva sa tim fabričkim spravama su uglavnom negativna i uglavnom za te pare koje ih oni cene može da se uzme jako kvalitetan zvučni sistem a i da para pretekne. A što se tiče tvoje sprave, nemoj da misliš da si jako u zaostatku u odnosu na te fabričke (naročito u ovom platežnom razredu) ali kad dara pređe meru, ti tvoj možeš da izvadiš i zameniš drugim, jeftino i brzo, imaćeš i širok asortiman iz kog da izabereš a sa "fabrikom" si zakucan gde si i to ti je to. Pa za fabiju traže 400e za neki plastični opiljak, da ti pozli. Nek oni i ugrade spravu u fabrici ali nek je standard prihvat i konekcija a ne da nas ucenjuju i ograđuju i to za naše pare. Pa brže zastareva elektronika od automobila, šta će oni kojima su pre 4-5god uvalili kasetofone za 4 godine da rade? Da obijaju muzeje jer je fabrici profit porastao za 0,00002% u trenutku proizvodnje. Mene je u Logi sačekala neka plastična pregradica na mestu gde HU treba da stoji, ISO priključak i izvučeni kablovi za prednje zvučnike.  :lazy:

Loganovac

... najverovatnije preseka 2 x 0.75  :c:

Ako hoćeš pravi kvalitet u kolima, možeš slobodno da zaboraviš fabričke kablove, samo što mnogi to ne znaju.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

staracstol

Ili još tanje, sad spremam neki upgrade pa baš mislim da zamenim te rahitične za neke normalne. Ali bolje i dva tanka kablića nego kanta sprava s kojom neznaš šta bi a još da moraš i praćku da kupuješ jer je fabrička van svih standarda.