Logan stepway

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd


Andrix

deluje "jako", mocno
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

kiconix

Od svih Stepway-a ovaj mi  :-)1

mali.alen

Sandero da, al ovaj mi nekako ne leži.

szs

Kajar sedan  :ne:

:offtopic:
Nego kakve to veze ima sa recall?
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Veterinar

Da, odosmo sa teme. Pisem jednom rukom zbog bebe, pa ne mogu da preusmerim postove.

Boban

Jes..ružan majko moja :ha:

Andrix

Meni je lep, kao 4x4 putnicka vozila
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Aleks

Citat: Boban poslato 19.08.2018. - 20:12
Jes..ružan majko moja :ha:
Vala jeste!  Sve ostale varijante Stepveja su ok.  Ali limuzinska varijanta... 

MitarMrgulic

Gepek je bitna stavka za neka tržišta, pa je možda to razlog.

Npr. u Turskoj su jako tražene trovolumenske limuzine, odnosno auta sa gepekom, koja nisu hatchback i 80% auta je ta konstrukcija.

Renault je pravio Fluenca, kao starijeg brata od Megana, upravo zbog toga.

kiconix

Kako mislis starijeg?




Aleks

MCV Stepvej? Eto gepeka kolko volis.
  Cemu ovakav Logan? Skoro da sam 100% siguran da ovaj projekat nece zaziveti.

MitarMrgulic

Ma šalim se... ne starijeg brata, nego malo većeg brata od Megana :)

Mi kad smo kupovali Megana, nismo prežalili što nismo dodali još oko 500-700 eura, za Fluence....

Ali tako se bilo namjestilo, bila ta boja i model na lageru, da se ništa ne čeka i to bilo to :)

I sada je on lijep autić, ali kad sam ga 2012. u maju mjesecu, izveo iz salona, sa 27 km na satu, to je bilo k'o svemirski brod.

Još ja u njega sjeo, nakon Seat Toleda, koji veži za jedno od udobnijih auta iz vw grupe... ma hajde :)

Supruga ga sada vozi, njoj je prvo auto koje je vozila pa joj je prirastao srcu, ja se držim mog Logana MCV.

Kocijas